Gwiazdy

LEX TVN. Margaret apeluje o wsparcie petycji. "Jeśli kochacie wolność, podpisujecie ten apel"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Margaret o LEX TVN

17 grudnia sejm przegłosował nowelizację ustawy, określaną mianem LEX TVN, odrzucając tym samym wrześniową decyzję senatu. Dokument czeka na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Margaret staje w obronie naszej stacji i apeluje o podpisywanie petycji w tej sprawie. - Walczmy o wolność słowa - podkreśliła piosenkarka.

Margaret w obronie wolnych mediów

Od niedzieli 19 grudnia trwa walka o wolność mediów. W ponad stu miastach odbyły się manifestacje. Apel do prezydenta Andrzeja Dudy, by zawetował LEX TVN, wspierają największe tytuły prasowe, internetowe i media lokalne. Do pomocy włączyły się także gwiazdy. Wśród nich jest Margaret, która zwróciła się do swoich fanów.

Cześć tu Maggie, jeśli jesteście wychowani w demokracji i ją kochacie i kochacie wolność tak jak ja, podpisujecie ten apel. Walczmy o wolność słowa 

Lex TVN

Lex TVN uderza w wolne media
Lex TVN uderza w wolne media Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Apel TVN

Od chwili przyjęcia przez sejm nowelizacji ustawy, prezydent ma 21 dni na jej podpisanie, zawetowanie lub skierowanie do Trybunału Konstytucyjnego.

Członkowie fundacji Grand Press oraz Komitetu Obrony Demokracji napisali list otwarty do Andrzeja Dudy z apelem o zawetowanie ustawy. W obronie stacji TVN, ale przede wszystkim wolnych mediów, zachęcamy wszystkich i prosimy o podpisywanie naszej petycji, wchodząc w link apel.tvn.pl. Akcja cały czas trwa, a liczba głosów wciąż rośnie, jest ich już ponad 2,5 mln. Za każdy serdecznie dziękujemy!

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości