Gwiazdy

"LEGO Masters" powraca z nowymi jurorami. Czesław Mozil: "To dla mnie wielki zaszczyt"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
LEGO Masters - nowy sezon, nowi jurorzy
LEGO Masters - nowy sezon, nowi jurorzyDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Już pod koniec września na antenie TVN zostanie wyemitowany pierwszy odcinek kolejnego sezonu programu "LEGO Masters". Gośćmi Dzień Dobry TVN byli nowi jurorzy show - muzyk Czesław Mozil oraz projektantka graficzna Pola Lisowicz, którzy opowiedzieli o swoich dziecięcych wspomnieniach związanych z pierwszymi klockami.

"LEGO Masters" - nowe odcinki w TVN. Kto będzie jurorem?

W najnowszym sezonie "LEGO Masters" w role oceniających pracę uczestników jurorów wcielą się Czesław Mozil oraz Pola Lisowicz. O ile muzyk nie ma większego doświadczenia w profesjonalnym układaniu klocków, o tyle projektantka jest związana z firmą LEGO od kilku lat. Na co dzień zajmuje się grafiką oraz globalną działalnością parków rozrywki Legoland.

W Dzień Dobry TVN przyznała, że klocki towarzyszyły jej od maleńkości, bowiem miała starszego brata, który interesował się stawianiem zabawkowych konstrukcji. Ilustratorka przekuła więc swoją pasję w pracę. Jako jurorka "LEGO Maters" jest zafascynowana tym, co widzowie obejrzą w kolejnych odcinkach show.

- W tym sezonie uczestnicy będą się głównie mierzyć z żywiołami. Będzie tam ogień, woda, powietrze i ziemia. Ponadto będą jeszcze teatr, moda, więc będzie się działo - relacjonuje.

Czesław Mozil w programie "LEGO Masters". Jaka była jego przygoda z klockami?

Czesław Mozil nie pamięta momentu otrzymania pierwszego zestawu klocków LEGO, ponieważ był wtedy bardzo małym chłopcem.

- Mam takie zdjęcia, gdzie bawię się klockami i mam tam roczek czy dwa. Bo babcia przyjeżdżała do Zabrza i miała już takie prezenty - opowiada w Dzień Dobry TVN.

Muzyk zachęca innych do budowania zabawkowych konstrukcji i jest przekonany, że taka forma rozrywki zadowoli wielu miłośników zabawek.

- Wydaje mi się, że połowa świata jest wielkimi fanami klocków LEGO. Nie ukrywam, że to jest dla mnie wielkie szczęście i zaszczyt być częścią tej produkcji, bo jednym z programów, które oglądałem na bieżni w domu, to był właśnie program "LEGO Masters" - słyszymy z ust wokalisty.

To jest fascynujące i bardzo inspirujące, że my, Polacy, dzieci i dorośli, nie zapominamy się bawić, nie zapominamy marzyć, kreować niesamowite rzeczy. Ja bym chciał mieć taką fantazję, jak nasi uczestnicy mają

Premiera programu "LEGO Masters" już 30.09 o 20.00 na antenie TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości