Gwiazdy

Marcin Prokop na planie trzeciego sezonu "Lego Masters". "Robimy casting na kolejną parę"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Marcin Prokop ze świata klocków Lego
Marcin Prokop ze świata klocków LegoDzień Dobry TVN
wideo 2/8

"Lego Masters" powraca. Prowadzący popularny program Marcin Prokop wybrał się na plan. Co tam robił i czym zaskoczył widzów?

"Lego Masters" - trzeci sezon

Niezmiennie "Lego Masters" porwie widzów do świata nieograniczonej wyobraźni. Miliony klocków Lego, niesamowici uczestnicy, charyzmatyczny prowadzący - Marcin Prokop - i jury, do którego w tym sezonie dołączy Czesław Mozil, to przepis na wyśmienitą, rodzinną rozrywkę.

Marcin Prokop na planie Lego Masters 2

Dorota Wellman spędziła dzień w kuchni Dzień Dobry TVN, a jej telewizyjny partner wśród klocków Lego. Czyżby zwiastowało to zmiany wśród prowadzących?

- Jestem w tej chwili, moi mili przyjaciele, w miejscu, w którym powstaje program "Lego Masters", ale to tylko przykrywka, bo tak naprawdę uznaliśmy, że mamy niewystarczającą ilość prowadzących w programie Dzień Dobry TVN, że pary które do tej pory są na wizji, no nie są w stanie obsłużyć tego programu, tak jak powinno to by zrobione - rozpoczął Marcin.

- Dlatego robimy casting na kolejną parę, która pojawi się już wkrótce na antenie, no i przesłuchujemy kolejnych kandydatów. Jak na razie na czoło tego peletonu castingowego wysuwa się ten oto gentelman. Zakuty łeb oczywiście nie przeszkadza mu w tym, żeby być prezenterem, bo to nie przeszkadza nikomu - żartuje prowadzący, prezentując figurki Lego.

Czy Marcin znajdzie partnerkę dla nowego prowadzącego? Jakie jeszcze niespodzianki wydarzyły się podczas pobytu dziennikarza w świecie klocków? To zobaczysz w naszym materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości