Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński prowadzącymi "Dzień Dobry TVN". Zobacz ich pierwszy wywiad

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi/Jola Marat
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński w "Dzień Dobry TVN".
Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński w "Dzień Dobry TVN".
wideo 2/12

Małgorzata Rozenek-Majdan od dłuższego czasu mówiła, że jej największym zawodowym marzeniem jest prowadzenie programu "Dzień Dobry TVN". Podczas konferencji ramówkowej stacja TVN ogłosiła, że to właśnie Małgorzata wraz z Krzysztofem Skórzyńskim zasili szeregi dzieńdobrowej rodziny. W rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską opowiedzieli, jak się czują w obliczu nowego wyzwania i czy stresują się nową rolą. To ich pierwszy wywiad na ten temat, którego udzielili w mediach.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"

Od tygodni w Internecie spekulowano o nowej parze prowadzących "Dzień Dobry TVN". Dziś już wiemy, że będzie to Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński, którego większość widzów zna z TVN24. Nowi członkowie porannego programu byli długo utrzymywani w tajemnicy, a to wszystko, by przedstawić ich podczas konferencji ramówkowej.

Z nowymi prowadzącymi porozmawiała Sandra Hajduk-Popińska. Jedno z pierwszych pytań dotyczyło uczuć, jakie im towarzyszą przed debiutem w porannym paśmie telewizyjnym.

- To poczucie, że to się właśnie dzieje i to, jak ten nasz debiut wypadnie jest obciążające, ale ja umiem i lubię działać pod presją, a z takim partnerem, jak Krzysztof, czuję się zaopiekowana - wyznała Małgosia.

- Całe życie pracujemy z Małgosią pod presją. Ja całe życie pracowałem w telewizji albo na żywo, albo niemalże na żywo, jako reporter. Gosia "zjadła zęby" na szeroko pojętym show-biznesie i rozrywce, więc to już na próbach pokazało, że my bardzo fajnie się uzupełniamy i teraz chodzi o to, żeby dostrzegli to widzowie - dodał Krzysztof.

Małgorzata w rozmowie z dziennikarką wyznała także, że prowadzenie programu "Dzień Dobry TVN" to spełnienie jej zawodowych marzeń.

Małgorzaty Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński w "Dzień Dobry TVN"

W rozmowie z dziennikarką "Dzień Dobry TVN" opowiedzieli także, jak widzieli siebie jako prowadzących. Czy się znali wcześniej? Okazuje się, że oboje oglądali programy, w których występowali.

- Jestem fanką TVN24, które towarzyszy przy najważniejszych sytuacjach w życiu rodzin, społeczeństwa w ogóle, więc nie da się nie znać Krzysztofa. Ja myślę, że to, co ja robiłam, było mniej znaczące – wyznała skromnie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Krzysztof Skórzyński przyznał, że od lat jest wiernym widzem programów z udziałem Małgosi. Oglądał "Perfekcyjną panią domu", "Azję Express" czy "Projekt Lady".

- Małgosia jest rekinem telewizyjnym (...) Przez wiele lat udowadniała to, że dla niej nie ma rzeczy niemożliwych w telewizji. My teraz będziemy się mierzyć z kolejnym, fantastycznym wyzywaniem - kto wie, czy nie największym w naszym zawodowym życiu - ale jeśli mnie pytasz, jak ja widziałem Małgosię, to widziałem ją jako osobę, która jest w stanie w telewizji zrobić absolutnie wszystko. I to wszystko będzie perfekcyjnie zrobione - przyznał Krzysztof.

Nowi prowadzący Dzień Dobry TVN w studiu programu.
Małgorzata Rozenek-Majdan, Krzysztof Skórzyński i Sandra Hajduk-Popińska Nowi prowadzący Dzień Dobry TVN w studiu programu. Źródło: Sandra Hajduk-Popińska/Dzień Dobry TVN

Nowi prowadzący w "Dzień Dobry TVN"

Para ma za sobą próby kamerowe, podczas których mogli się lepiej poznać i zobaczyć, jak ta współpraca będzie przebiegała. Nie ukrywają, że czują się w swoim towarzystwie świetnie i są gotowi na nowe wyzwania. W rozmowie z Sandrą przyznali, że dla nich najważniejszy w tym wszystkim jest widz. Chcieliby, żeby ludzie wiedzieli, że są tam dla nich i to odbiorcy mają czuć się dobrze, oglądając "Dzień Dobry TVN".

- Długo rozmawialiśmy o tym, jak bardzo się cieszymy, że tutaj jesteśmy, ale prawda jest taka, że chcielibyśmy, żeby to widz miał poczucie, że nasza obecność w tym studiu jest uzasadniona wtedy, kiedy ten widz jest z nami. My jesteśmy dla niego i cieszymy się, że mamy taką możliwość - powiedział Krzysztof Skórzyński.

- Ta różnica światów, z których pochodzimy i ogromne doświadczenie Krzysztofa, daje taką możliwość wspólnego działania. Mam poczucie, że gramy do jednej bramki – Małgorzata Rozenek-Majdan.

Jak bliscy Małgorzaty i Krzysztofa zareagowali na ich nowe wyzwanie zawodowe? Czy nowi prowadzący obawiają się swojej roli? Jak zareagowali na propozycję prowadzenia "Dzień Dobry TVN". Koniecznie zobacz materiał wideo.

Zobacz także:

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Karolina Kalatzi/Jola Marat

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości