Gwiazdy

"Herkules" - nowy serial w TVN z ciekawymi zagadkami kryminalnymi i sporą dawką humoru

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
materiały prasowe
"Herkules"

"Herkules" to nowy serial, który będzie można obejrzeć na antenie TVN. Tytułowy bohater to genialny introwertyk marzący o pracy w policji. Niestety po raz kolejny oblewa egzamin. W tej produkcji widzowie mogą liczyć na nietuzinkowo zbudowane postaci głównych bohaterów, ciekawe zagadki kryminalne i sporą dawkę humoru.

Serial "Herkules" w TVN

Herkules Nowak (Rafał Maćkowiak) zawsze wstaje o tej samej porze, ma swój ulubiony strój - sztruksową marynarkę i wygodne buty. Lubi porządek i stara się nie używać urządzeń, które służą do więcej niż jednej czynności. Chce pójść w ślady ojca, czyli pracować w policji. Wiedzę teoretyczną opanował do perfekcji, ale już dziesięć razy oblał część praktyczną. Wszystko dlatego, że nie radzi sobie z emocjami i sprawia wrażenie niemiłego.

Seriale

Serial z genialnym introwertykiem w roli głównej
Serial z genialnym introwertykiem w roli głównejDzień Dobry TVN
wideo 2/12

Sylwia Mazur (Weronika Książkiewicz) jest już policjantką, ale w ostatnim czasie nie radzi sobie w pracy. Grozi jej przeniesienie do wydziału gospodarczego. Jest ciągle w biegu, a jej życiu towarzyszy chaos. Nie przywiązuje wagi do ubioru, kieruje się sercem i intuicją, ma dobre podejście do ludzi. Krótko mówiąc jest totalnym przeciwieństwem Herkulesa.

Wkrótce będą musieli współpracować. Szybko okaże się, że mimo tak wielu różnic, Herkules i Sylwia całkiem nieźle się uzupełniają, a wspólne działanie przynosi korzyści każdemu z nich. 

W produkcji występują także: Mirosław Haniszewski, Anna Seniuk i inni.

"Herkules" w TVN i w Playerze

Losy tego wyjątkowego duetu będzie można śledzić już od 5 września na antenie TVN. "Herkules" będzie składał się z ośmiu odcinków. W każdym z nich główni bohaterowie zajmą się jedną zagadką kryminalną.

Producentem nowego serialu Player Original jest Tomasz Cichoń. Od strony reżyserskiej nad serialem czuwa Bartosz Kruhlik, którego film fabularny "Supernova" otrzymał nagrodę za Najlepszy Debiut Reżyserski na 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni oraz cztery nominacje do Polskich Nagród Filmowych "Orły".

Za scenariusz odpowiadają Karolina Frankowska, Bartosz Janiszewski oraz Magdalena Żakowska. Zdjęcia realizuje Weronika Bilska. Montażem zajął się Paweł Laskowski. Kierownikiem produkcji jest Krzysztof Łojan. Scenografię przygotowuje Marcelina Początek-Kunikowska. Magdalena Sekrecka zajmuje się kostiumami. Charakteryzatorem prowadzącym jest Jolanta Dańda

Serial "Herkules" będzie można oglądać od poniedziałku 5 września o 21:35.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości