Gwiazdy

Lara Gessler nie wiedziała o zaręczynach mamy? "Wszystkiego się mogę po niej spodziewać"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
Pudelek

Mało kto zna Magdę Gessler tak dobrze, jak jej córka. Lara doskonale wie, że mama ma szalone pomysły i zawsze potrafi zaskakiwać. Nie inaczej było w przypadku zaręczyn z Waldemarem Kozerawskim. Jak Lara się o nich dowiedziała?

Magda Gessler zaręczyła się

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski są parą od kilkunastu lat, a historia ich miłości mogłaby posłużyć za scenariusz do romantycznego filmu. Na co dzień żyją na odległość, ona w Warszawie, gdzie rozwija swoją karierę i prowadzi restauracje, a on w Toronto.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Niedawno Magda pochwaliła się na Instagramie, że Waldemar postanowił się jej oświadczyć. Dla restauratorki był to symboliczny gest, ponieważ i tak od dawna żyją jak małżonkowie. Gessler w wielu wywiadach określała ukochanego jako swojego męża. Jednak do tej pory formalnie ani małżeństwem, ani narzeczeństwem nie byli. Wszystko się zmieniło, kiedy Kozerawski podarował Magdzie piękny pierścionek.

- Poprosiłeś mnie o rękę, więc daję ci rękę. (...) Pasuje mi? Czarny diament... symbol trwałego związku i prawdziwej miłości... na zawsze! Z moim jedynym @waldemarkozerawski. Miłość uskrzydla! Daje energię i siłę - ogłosiła Gessler na Instagramie.

Lara Gessler o zaręczynach mamy

Jak bliscy Magdy Gessler zareagowali na to, że Waldemar się jej oświadczył? Lara w rozmowie z Pudelkiem wyznała, że nie miała pojęcia o planach swojej mamy i jej partnera.

- Tak naprawdę wiem, że już wszystkiego się mogę po niej spodziewać, jak my wszyscy. Więc nie byłam w szoku, ale się oczywiście ucieszyłam. Żeby nie było, dowiedziałam się też z Internetu. U nas tak jest, my się po prostu za rzadko wszyscy widujemy jako rodzina, więc co zrobić. Ale bardzo się cieszę, bo Waldek jest fajnym facetem, są razem już bardzo długo, kochają się, więc ekstra - przyznała.

Jak może wyglądać ślub Magdy? - Na pewno bardzo barokowy, barokowy po kubańsku. Tego możemy się spodziewać. Będzie dużo ludzi, dużo jedzenia i dużo muzyki - powiedziała córka Magdy Gessler.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: Pudelek

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości