Gwiazdy

Lana Del Rey zapowiada nową płytę teledyskiem w stylu vintage. Jak tańcząca z wilkami

Gwiazdy

Cover Video/x-news

Lana Del Rey od dawna zapowiadała album "Chemtrails Over The Country Club". Początkowo płyta miała zostać wydana we wrześniu ubiegłego roku. Tak się jednak nie stało z powodu pandemii i obostrzeń, które uniemożliwiły chociażby nagranie teledysku.

Lana Del Rey z nowym singlem "Chemtrails Over The Country Club"

Lana Del Rey szykuje się do premiery kolejnej, siódmej już w karierze płyty. Album "Chemtrails Over The Country Club" promują dwa single. Pierwszy zatytułowany "Let Me Love You Like a Woman" został wydany w październiku. W ramach jego promocji Lana pierwszy raz od dawna pojawiła się w amerykańskim talk-show ("Late Night With Jimmy Fallon"). Nie udzieliła jednak wywiadu, a jedynie zaśpiewała singiel zapowiadający nowe wydawnictwo.

11 stycznia swoją premierę miała kolejna piosenka promująca "Chemtrails Over The Country Club". Tytułowy singiel trafił do sieci wraz z teledyskiem. Klip został zrealizowany w typowej dla Lany Del Rey stylistyce vintage. W jednej ze scen wokalistce towarzyszą wilki oraz tancerki.

"Chemtrails Over The Country Club". Lana Del Rey zapowiedziała płytę

Premiera płyty "Chemtrails Over The Country Club" jest zapowiedziana na 19 marca. Fani mają nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie już zgodnie z planem i gwiazda nie będzie przekładała daty wydania albumu.

Dwa pierwsze single wskazują na to, że nowa muzyka Lany Del Rey będzie zbliżona do jej poprzednich wydawnictw. Słuchacze mogą więc spodziewać się połączenia indie popu z folk rockiem. Wiadomo też, że na płycie znajdzie się 11 solowych, autorskich utworów.

Lana Del Rey jest zaręczona? Zobacz wideo:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości