Lady Gaga w szczerym wywiadzie. Jak wyglądały przygotowania do roli w "House of Gucci"?

Autor:
Nastazja
Bloch
Co nowego słychać w świecie gwiazd?

Lady Gaga i Jake Gyllenhaal wzięli udział w mini cyklu Variety pt. "Artist on Artist". Aktorzy zasiedli naprzeciwko siebie i przez 40 minut rozmawiali o sztuce oraz poszukiwaniu prawdy w kinie. Co zdradziła utalentowana wokalistka?

Lady Gaga i Jake Gyllenhaal - "Artist on Artist"

Lady Gaga i Jake Gyllenhaal rozmawiali ze sobą o sztuce i ostatnich filmach, w których mieli okazję brać udział. Artystka po raz pierwszy opowiedziała, jak wciela się w przydzielone jej role. Jak stwierdziła, jako aktorka musi pokochać każdą postać, którą gra.

Anna Świątczak zniknęła z show-biznesu. "Po prostu tego nie dźwignęłam"
Anna Świątczak zniknęła z show-biznesu. "Po prostu tego nie dźwignęłam" Anna Świątczak po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim na jakiś czas zniknęła z show-biznesu. Teraz powiedziała, co było powodem. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

- Lady Gaga bardzo otworzyła się odnośnie siebie jako aktorki. Znamy ją głowie z bycia piosenkarką. Przypomnę, że ona jest po szkole Lee Strasberga. Uczyła się metody Stanisławskiego, więc to jest dziewczyna, która grać potrafi. W rozmowie z Jakiem zdradziła, że przygotowania do roli Patrizii Gucci były intensywne. Ona tak mocno wchodziła w tę rolę, że przez cały czas nagrywania scen ze swoim udziałem używała włoskiego akcentu – powiedziała Sandra Hajduk - Popińska.

Lady Gaga o problemach kobiet

Artystka przyznała, że w produkcji "House of Gucci" starała się zrozumieć problemy, z jakimi mierzyła się Patricia Reggiani w świecie zdominowanym przez mężczyzn.   - Patriarchat i kapitalizm niszczą kobiety cały czas. To nas rujnuje, w który sposób ludzie nie zawsze dostrzegają. Myślę, że bardzo dobrze to ukrywamy i są do tego narzędzia, moda, włosy i makijaż i wszystkie te rzeczy, które są wymyślone po to, żebyśmy mogły ukryć nasz ból. Zobaczyłam to w niej i zastanawiałam się: "co takiego cię spotkało?" - wspominała.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

Pozostałe wiadomości