Gwiazdy

Kuba Wojewódzki pokazał siostrzenicę. Czy Kinga jest podobna do słynnego wujka?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kuba Wojewódzki, gwiazda TVN, program TVN

Kuba Wojewódzki należy do grona gwiazd, które chronią swojej prywatności. Choć jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, nie publikuje zdjęć ze swoją partnerką czy najbliższą rodziną. Tym razem zrobił wyjątek, bo chce pomóc siostrzenicy w znalezieniu pracy.

Rodzina Kuby Wojewódzkiego

O rodzinie Kuby Wojewódzkiego można znaleźć niewiele informacji. Dziennikarz nie opowiada o niej w wywiadach i nie pokazuje w mediach społecznościowych ani swoim programie. Wiadomo jednak, że ma rodzeństwo - brata i dwie siostry . Choć nie ujawnia ich tożsamości, wiadomo, że są dla niego bardzo ważni. Showman lubi spędzać czas w gronie bliskich, dlatego też chce stworzyć własną rodzinę.

- Mnie się życie udało, spełniły mi się marzenia. Jedyne marzenie, którego jeszcze nie zrealizowałem, to jest rodzina. Stworzenie człowieka na wyobrażenie siebie lepszego to najpiękniejsze dziedzictwo, jakie można zostawić. Ale nie można powiedzieć, że mi się nie udało, bo jestem w procesie - powiedział w wywiadzie z Marcinem Prokopem.

Siostrzenica Kuby Wojewódzkiego

Teraz dziennikarz po raz pierwszy pokazał swoją siostrzenicę. W sobotę 8 maja opublikował w mediach społecznościowych ujęcie ze szczupłą blondynką z kręconymi włosami.

- Uwaga! Moja siostrzenica, tegoroczna maturzystka poszukuje WRAZ ZE SWOIM CHŁOPAKIEM (też maturzystą) pracy w Warszawie . Gdyby ktoś coś... Kontakt na priv - Kożuch Kinga. Dziękuję za uwagę - napisał Kuba na Instagramie.

Wiadomo, że dotychczas Kinga pracowała jako modelka. Brała udział w kampaniach takich marek, jak m.in. Łukasz Jemioł, Sinsay, Big Star czy Kazar. Pojawiała się również na wybiegach pokazów mody (np. u Dawida Wolińskiego). Teraz najwidoczniej postanowiła spróbować czegoś nowego.

W komentarzach pojawiły się pierwsze oferty pracy. Piotr Kukulski napisał: "Szukam managerki. Jak ma zmysł medialny po wujku to zatrudniam w ciemno". Inni proponowali: "Może jako wodzianka w programie?", "W gospodarstwie ogrodniczym potrzebujemy świeżych sił" czy "Może chciałaby zakładać aparaty ortodontyczne?".

Wielu internautów dostrzegło również podobieństwo Kingi do Kuby Wojewódzkiego, a także pewnej serialowej bohaterki. Pisali: "Ale fajna dziewczyna. W sumie geny jak i u Wujka", "Ale ładna" oraz "Kasia z 13. posterunku?".

Piotr Żyła i Maciej Stuhr u Kuby Wojewódzkiego. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości