Gwiazdy

Księżna Charlene opuściła zamknięty ośrodek. Opublikowała zdjęcie z mężem i dziećmi

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Księżna Charlene

Monakijska księżna wywołała niemałe zamieszanie, publikując rodzinną fotografię. Wiosenne ujęcie zachwyciło fanów monarchii. Zdjęcie nie uciszyło jednak plotek na temat stanu najsmutniejszej księżnej świata.

Charlene wróciła do Monako

Księżna Charlene po wielomiesięcznej nieobecności powróciła do Monako. Żona księcia Alberta przez ten czas przebywała w RPA. Jak informował pałac, księżna wyjechała w celach charytatywnych. Pobyt przedłużał się, co usprawiedliwiano stanem zdrowia małżonki władcy maleńkiego księstwa na południu Francji. Nieobecność Charlene wywołała lawinę komentarzy na temat przyszłości małżeństwa książęcej pary. Przez światowe media regularnie przewijał się wątek ucieczki, której miała się dopuścić Charlene.

Brytyjska rodzina królewska

Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę IIDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Po powrocie do Monako księżna trafiła do ośrodka zamkniętego. Po jego opuszczeniu - jeśli wierzyć doniesieniom mediów - nie wróciła do pałacu. Zamieszkała z dala od małżonka, który, zdaniem dziennikarzy, panicznie obawia się rozwodu.

Zdjęcie księżnej Monako

Charlene unika wystąpień publicznych, dlatego nowe zdjęcie na jej oficjalnym profilu było nie lada gratką dla fanów monakijskiego domu panującego. Na pozowanej fotografii można dostrzec książęcą parę z dziećmi: Gabrielą i Jakubem. Twarz księżnej jest niemalże niewidoczna - spoglądając na córkę, odwraca wzrok od obiektywu. Można zauważyć, że żona księcia Alberta wciąż nosi krótką fryzurę, która swego czasu wywołała niemałe zamieszanie na dworze.

Pod postem momentalnie zaroiło się od komentarzy. "Wspaniale widzieć was razem", "Modlę się co noc za waszą wysokość", "Szczęścia i zdrowia" - pisali zachwyceni obserwatorzy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Pascal Le Segretain / Staff / Getty Images

Pozostałe wiadomości