Krzysztof Antkowiak kończy 50 lat. "Dzieją się wtedy małe i wielkie cuda"

Autor:
Maria
Czarniecka
Krzysztof Antkowiak skończył 50 lat

Krzysztof Antkowiak - nastolatki niegdyś wzdychały, gdy tylko wypowiadano to nazwisko. Na scenie czarował głosem i choć kończy dziś 50 lat, to w tej kwestii nic się nie zmieniło. Jak wyglądały początki jego kariery?

Antkowiak o "Zakazanym owocu"

Krzysztof Antkowiak debiutował mając 5 lat, a na przełomie lat 80./90. był już największą dziecięcą gwiazdą muzyczną w Polsce. Nastolatki wzdychały do Krzysia, a jego kariera nabrała tempa po hicie, który doskonale znają już pokolenia - "Zakazany owoc". Piosenka przez lata męczyła artystę. Wielu prosiło, by ją usłyszeć, nawet, gdy przychodzili na występy "dorosłego" już Krzysztofa. Muzyk przyznał, że nabrał już dystansu do swojej przeszłości. W końcu piosenka wielu kojarzy się z najlepszym okresem życia.

- Miałem problem z tą piosenką, kiedy w wieku 18-19 lat zacząłem robić inną muzykę - przyznał Antkowiak. - (...) z 10 lat temu siedziałem ze znajomymi i powiedzieli mi "Kris, nie możesz się na to obrażać, bo ludziom to się świetnie kojarzy" (...). Ludzie z mojego pokolenia, którzy dorastali wtedy ze mną, dla nich to był świetny czas - dodał.

Krzysztof Antkowiak - co dziś robi?

Antkowiak nie odszedł od muzyki - wciąż tworzy, a jego ostatni album "Zostanie mi muzyka..." pokrył się platyną. Artysta udziela się również w kwestiach duchowych. Jak podkreśla, to właśnie wiara pomogła mu wyjść z problemów z używkami i hazardem.

Antkowiak otwarcie opowiedział o swojej duchowości: - Człowiek ma jakiegoś ducha w sobie (...), mi pomaga modlitwa, rozmawiam z Bogiem - przyznał. - Dzieją się wtedy małe i wielkie cuda - dodał.

Z okazji 50. urodzin redakcja serwisu Dzień Dobry TVN życzy Krzysztofowi Antkowiakowi, właśnie tych cudów.

Jeśli chcesz posłuchać całej rozmowy z wokalistą, obejrzyj powyższe wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Maria Czarniecka

Źródło zdjęcia głównego: Wojtek Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości