Gwiazdy

Kilka faktów o Krystynie Jandzie. "Jestem niekonwencjonalną mamą"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Reporter:
Mateusz Hładki
Krótka piłka z Krystyną Jandą
Krótka piłka z Krystyną JandąDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Krystyna Janda jest niezwykle znaną i powszechnie szanowaną aktorką oraz reżyserką. A jaka jest prywatnie? Zdradziła to w Dzień Dobry TVN w cyklu "Krótka piłka".

Zainteresowania Krystyny Jandy

Mateusz Hładki odwiedził Krystynę Jandę w gabinecie w Teatrze Polonia. Okazało się, że jej pokój jest pełen plakatów, książek i pamiątek. Podobnie wygląda jej dom, który nie jest designerski i ułożony, tylko oddycha przedmiotami i nikt nie umie w nim posprzątać. Gwiazda zasypana pytaniami reportera zdradziła, że jest dobrą przyjaciółką i można na nią liczyć, a jej sposobem na relaks jest czytanie. Nie interesuje się sportem, ale bardzo lubi spacerować. Najłatwiej ją zdenerwować chamstwem i niesprawiedliwością, natomiast marzy "o spokoju i żeby się nie stało nic złego". A jaką jest mamą?

- Skomplikowaną. Zależnie od tego, co się dzieje, co się robi i jaka jest sytuacja w naszym życiu. Myślę, że jestem przede wszystkim niekonwencjonalną mamą - wyznała Krystyna Janda w Dzień Dobry TVN.

Krystyna Janda o sobie

Krystyna Janda nie umiała odpowiedzieć, kto jest jej ulubionym polskim aktorem, ponieważ z wieloma się przyjaźni, natomiast w kwestii zagranicznych artystów bez wątpienia stwierdziła: "Lubię patrzeć na Kevina Costnera, jako na mężczyznę, na człowieka".

Artystka nie ma dużo butów ani torebek, bo irytuje ją przekładanie rzeczy z torebki do torebki. Najbardziej na wakacje lubi jeździć do Włoch do Toskanii, a jej ulubionym daniem jest pesto. Sama nie umie jednak gotować. Zdradziła: "Jak wyszłam za mąż, to zadzwoniłam do mamy, skąd się bierze woda w zupie". Co w sobie lubi?

- Więcej w sobie nie lubię, jak każdy. Oceniam się krytycznie, ale jedną rzecz mogę powiedzieć. Wydawało mi się, że nie potrafię wielu rzeczy, a potem je zaczynam robić i się okazuje, że jest nieźle - dodała Krystyna Janda w naszym programie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości