Gwiazdy

Kristen Stewart się zaręczyła. "Pobieramy się, to się dzieje!"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
People.com

Kristen Stewart, gwiazda sagi "Zmierzch", przyjęła oświadczyny swojej partnerki, scenarzystki Dylan Meyer. Aktorka radosną wieścią podzieliła się z fanami podczas audycji "Howard Stern Show". Jak się poznały?

Kristen Stewart to popularna amerykańska aktorka, która stała się rozpoznawalna za sprawą roli Belli Swan w sadze "Zmierzch". Ostatnio jej nazwisko nie schodzi z pierwszych stron zagranicznych czasopism. Niedługo do kin trafi bowiem film pt. "Spencer", w którym wcieliła się w księżną Dianę. Ale nie tylko zawodowe sukcesy gwiazdy cieszą się zainteresowaniem mediów. Kristen Stewart właśnie podzieliła się radosną nowiną ze swojego życia prywatnego.

Zobacz wideo: Kristen Stewart jako Lady Diana

Kristen Stewart jako Lady Diana
Kristen Stewart jako Lady Diana Źródło: Dzień Dobry TVN

Kristen Stewart zaręczyła się

Gwiazda podczas audycji "Howard Stern Show" wyjawiła, że przyjęła zaręczyny od swojej partnerki.

Pobieramy się, to się dzieje! 

- Chciałam, żeby to mnie się ktoś oświadczył, jasno wyraziłam swoje oczekiwania, a ona tego dopięła. To było naprawdę urocze - dodała Kristen Stewart. 

Kristen Stewart - partnerka. Kim jest  Dylan Meyer?

Przyszłą żoną Kristen Stewart jest starsza od niej o trzy lata Dylan Meyer, która była współautorką i producentką wykonawczą filmu "XOXO" oraz współautorką scenariusza do "Moxie". Gwiazdy po raz pierwszy spotkały się na planie filmowym 7 lat temu. Szczęśliwy związek tworzą od 2019 roku.

Przypomnijmy, że Kristen Stewart w 2017 roku wyznała, że jest osobą biseksualną. W przeszłości spotykała się m.in. z Michaelem Angarano i Robertem Pattinsonem, z którym grała w hitowym "Zmierzchu".

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: People.com

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości