Gwiazdy

Kraków Live Festival 2022. Internauci zachwycają się pierwszą headlinerką

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Mateusz Hładki
Kim jest pierwsza headlinerka?

Wkrótce rozpoczną się letnie festiwale muzyczne. Długo wyczekiwane wydarzenia wracają po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Również Kraków Live Festiwal 2022 zapowiada doskonałą zabawę, a fani zachwycili się pierwszą ujawnioną gwiazdą.

Kraków Live Festival - kiedy się odbędzie?

Kraków Live Festival wpisał się już na stałe na listę najbardziej wyczekiwanych imprez kulturalnych w Polsce. Na scenie tego festiwalu pojawiały się największe gwiazdy muzyki na świecie, m.in.: Muse, Rihanna, Kendrick Lamar, Kanye West, Lana Del Rey, Jay-Z.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Fani musieli długo czekać na kolejne edycje festiwalu ze względu na pandemię koronawirusa. Już 19-20 sierpnia po raz kolejny będzie można usłyszeć wielu wspaniałych wykonawców. Kraków Live Festival odbędzie się na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego przy alei Jana Pawła II.

Kraków Live Festival - kto wystąpi?

Festiwal zbliża się wielkimi krokami, a teraz organizatorzy budują napięcie ogłaszając co jakiś czas nazwiska nowych artystów. Pierwsze z nich bardzo ucieszyło wszystkich, którzy zamierzają bawić się w stolicy Małopolski.

Na Kraków Live Festival 2022 pojawi się Halsey, która jest jedną z najbardziej znanych i charyzmatycznych wokalistek na świecie. Wiemy także, że pojawią się też tacy muzycy jak: Jan-Rapowanie, Mimi Webb, Lewis Capaldi i Parceles.

Bilety mają być dostępne w sprzedaży od 22 kwietnia.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Axelle/Bauer-Griffin/Getty Images

Pozostałe wiadomości