Gwiazdy

"Kontrola 4" już w Playerze. Co się wydarzy w finałowej serii?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
TVN
serial "Kontrola"

"Kontrola" to jeden z największych serialowych hitów ostatnich lat. Od 1 czerwca na platformie Player.pl widzowie mogą oglądać czwarty, finałowy sezon produkcji. Warto dodać, że wszystkie sezony wzbogaciły również bibliotekę DISCOVERY+. Tym samym "Kontrola" jest pierwszą polską produkcją, która trafiła do oferty zagranicznej platformy.  

"Kontrola". O czym opowiada serial?

"Kontrola" to uniwersalna i poruszająca historia o miłości autorstwa Nataszy Parzymies, której twórczość podbiła serca młodej publiczności. Po międzynarodowym sukcesie pierwszej serii, produkcja trafiła do serwisu Player.pl, gdzie widzowie mogli obejrzeć cieszącą się dużym zainteresowaniem kontynuację tej historii. Serial wyświetlany był także na polskich i zagranicznych festiwalach filmowych.

Seriale

Serial z genialnym introwertykiem w roli głównej
Serial z genialnym introwertykiem w roli głównejDzień Dobry TVN
wideo 2/12

W premierowej serii drogi Majki i Natalii krzyżują się po latach w obliczu tragedii. Dziewczyny będą musiały odnaleźć się w nowym świecie, w którym Majka jest mamą półtorarocznej Hani, a Natalia dziewczyną kochającej i wyrozumiałej Sylwii. Ich drogi się rozeszły, ale przeszłość i uczucie, które je połączyło, cały czas o sobie przypomina. Czy po tylu nieudanych próbach, dziewczyny będą chciały jeszcze zaryzykować?

"Kontrola 4". Kto pojawi się w nowy sezonie?

W kontynuacji popularnego serialu widzowie w głównych rolach zobaczą Adriannę Chlebicką (Natalia), Ewelinę Pankowską (Majka), Agatę Różycką (Sylwia), Jakuba Sielskiego (Kuba), Joannę Połeć (Wera), Anu Czerwińskiego (Franek). Gościnnie pojawią się również Dorota Stalińska, Cezary Żak, Robert Gonera, Barbara Jonak, Jędrzej Hycnar, Katarzyna Zillmann oraz Areta Szpura.

"Kontrola". Gdzie i kiedy można obejrzeć serial?

Czwarta seria od 1 czerwca dostępna jest już w serwisie Player.pl, gdzie od razu trafiły wszystkie 6 odcinków. Również od tego dnia "Kontrolę" można oglądać na globalnej platformie DISCOVERY+, a pierwsze trzy sezony zadebiutują także na antenie TVN. Telewizyjna emisja serii w czerwcu w każdą środę o godz. 23:10.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości