Nie żyje bratanek Sharon Stone. Gwiazda opublikowała wzruszające pożegnanie

Sharon Stone pogrążona w żałobie. Zmarł bratanek aktorki
Sharon Stone kilka dni temu zwróciła się z prośbą o modlitwę w intencji walczącego o życie syna swojego brata. Okazuje się, że chłopiec przegrał z chorobą. O jego odejściu gwiazda poinformowała publikując wzruszające nagranie.

Bratanek Sharon Stone nie żyje

River William Stone zmarł 30 sierpnia. Chłopiec był synem Patricka, brata hollywoodzkiej aktorki. Mały River 8 września świętowałby 1. urodziny. Dziecko cierpiał na niewydolność wielonarządową.

Sharon Stone poinformowała o śmierci dziecka za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jej instagramowym profilu pojawił się krótki filmik, na którym można zobaczyć chłopca bawiącego się w pościeli. Muzycznym tłem jest piosenka "Tears in heaven", którą Eric Clapton napisał po tragicznej śmierci 4-letniego syna.

Na profilu gwiazdy momentalnie zaroiło się od kondolencji. Z wyrazami współczucia pospieszyli zarówno fani gwiazdy jak i jej znajomi przyjaciele. W komentarzach można znaleźć słowa otuchy od Melanie Griffith, Hilary Swank czy Naomi Watts.

Tragedie w rodzinie Sharon Stone

Sharon Stone po raz kolejny musi zmierzyć się z wielkim osobistym dramatem. W 2014 roku syn jej starszego brata, Michaela, został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Los Angeles. Przyczyną śmierci było najprawdopodobniej przedawkowanie narkotyków. Z kolei wiosną 2021 roku siostra Sharon, Kelly, bardzo ciężko przeszła zakażenie COVID-19. Wówczas aktorka zaangażowała się w promocję profilaktyki koronawirusa.

Gwiazda również zmagała się z problemami zdrowotnymi. Endometrioza doprowadziła do trzech poronień oraz sprawiła, że aktorka na co dzień żyła ogromnym bólu. W 2001 roku Sharon przeszła udar, tracąc słuch w jednym uchu oraz zdolność mowy i czytania, nie mogła również poruszać jedną nogą.

- Operowano mnie się siedem godzin, wkładając mi do mózgu dwadzieścia dwie cewki. Uratowano mi życie, jednak powrót do formy zajął mi siedem lat. Po udarze w świecie filmu znów byłam nikim - wyznała w rozmowie z hiszpańską edycją magazynu "Elle".

W 2008 roku aktorka utraciła prawo do opieki nad synem. W późniejszych latach Sharon Stone zdecydowała się na adopcję dwóch chłopców, których wychowuje jako samodzielna mama.

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes