Gwiazdy

Klaudia Halejcio, w zabawny sposób, pokazała blaski i cienie macierzyństwa. Fanki: "W punkt"

Gwiazdy

Klaudia Halejcio

Jak wygląda świeżo upieczona mama z noworodkiem, a jak, gdy ma już odchowane dzieci? Klaudia Halejcio, która w czerwcu urodziła córeczkę, na zabawnym filmie pokazała prawdę o macierzyństwie. Jej fanki przeżyły to na własnej skórze.

Klaudia Halejcio została mamą

Klaudia Halejcio jest popularną aktorką. Oprócz tego robi karierę w mediach społecznościowych. Na Instagramie ma ponad pół miliona obserwatorów. Zaskarbiła sobie sympatię fanów, tworząc zabawne filmiki na temat swojego życia. Choć jest bardzo aktywna w sieci, to informację o ciąży długo udało się jej zachować w tajemnicy. Dopiero, kiedy była w piątym miesiącu, pochwaliła się, że spodziewa się dziecka. Dobrą nowinę ogłosiła w Walentynki.

Gwiazda marzyła o tym, by zostać mamą. W wywiadzie dla Dzień Dobry TVN wyznała, że to będzie jej najpiękniejsza rola, a maluch - największym cudem. Na początku czerwca Klaudia urodziła córeczkę. Wraz ze swoim partnerem, Oskarem, nadali jej imię Nel. Teraz we trójkę tworzą szczęśliwą rodzinę.

Klaudia Halejcio pokazuje prawdę o macierzyństwie

Klaudia Halejcio jest jedną z tych gwiazd, które mają bardzo duży dystans do siebie. Na Instagramie publikuje żartobliwe nagrania, ukazujące prawdę o jej codzienności w roli mamy. Jej doświadczenia związane z opieką nad noworodkiem z pewnością doskonale rozumie niejedna kobieta. Gwiazda od niespełna dwóch miesięcy nie wysypia się, zmaga się z problemami związanymi z karmieniem piersią i nie ma już tyle czasu co wcześniej, by zająć i zaopiekować się samą sobą.

Aktorka opublikowała filmik, na którym pokazała, jak wygląda kobieta, kiedy ma już odchowane dzieci, a jak, gdy ma w domu niemowlaka. Wideo opatrzyła podpisem: "Z życia matki" i dodała hashtag "cała prawda".

W komentarzach odezwało się mnóstwo mam, które na własnej skórze tego doświadczyły. - "Jakie to piękne i prawdziwe", "Tak to właśnie wygląda", "W punkt", "Samo życie, ale faza matki z niemowlakiem mija szybciej, niż człowiek się zdąży obejrzeć. Tak na pocieszenie", "Dokładnie tak jest, jak na filmiku!" - czytamy opinie internautek.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Klaudia Halejcio o byciu mamą

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości