Gwiazdy

Kim Kardashian w szokującej stylizacji. Gwiazda zakryła twarz skórzanym workiem. Fani orzekli: "Odrażające"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Co słychać w show-biznesie?

Kim Kardashian słynie ze swoich modowych eksperymentów i odwagi do zakładania rozmaitych elementów garderoby. Jej najnowsza stylizacja jednak zdumiała fanów. Celebrytka na ulicach Nowego Jorku pokazała się ubrana od stóp do głów w czarną skórę.

Oryginalne stylizacje Kanye Westa i Kim Kardashian

Już od kilku miesięcy jest głośno o wyjściach Kanye Westa, którego paparazzi niejednokrotnie sfotografowali w stylizacjach z rozmaitymi tkaninami na głowie. Raper wychodził w nich na spacery czy nawet pokazy mody. Jedni doszukiwali się w tym oznak większych problemów psychicznych muzyka, inni tłumaczyli, że to dlatego, bo chce pozostać nierozpoznany. Okazuje się jednak, że swoją miłość do oryginalnego elementu garderoby zaszczepił również w swojej byłej żonie. Kim Kardashian po raz pierwszy pojawiła się w czarnym zestawie zasłaniającym twarz na jednym ze spotkań promocyjnych płyty "Donda" na stadionie Mercedes-Benz w Atlancie. Wówczas cała rodzina pokazała się tam w ciemnych stylizacjach, czym celebrytka później nie omieszkała się pochwalić w sieci.

Kim Kardashian w skórzanym zestawie

Teraz Kim Kardashian posunęła się o krok dalej. Gwiazda przybyła w sobotę 11 września do Nowego Jorku, by przygotować się na kultową Met Galę, która odbędzie się w poniedziałek. Celebrytka nie przemknęła niezauważona ze względu na swój strój. Paparazzi sfotografowali ją w drodze z czarnego SUV-a do hotelu, ubraną w skórzany zestaw projektu Demna Gvasalia. Miała na sobie modny trencz, a do tego dopasowane rękawiczki, spodnie, kozaki na szpilce, a także maskę. Materiał zasłaniał całą jej twarz, a spod niego wystawał jedynie kucyk. Do stylizacji dopasowała pojedynczy biały element, czyli torebkę od Balenciagi.

Kim Kardashian opublikowała kilka fotografii z owego wyjścia na swoim Instagramie, opatrując ujęcia emotikonką noża. Fani na ten look zareagowali skrajnymi opiniami. W komentarzach czytamy: "Twardzielka", "Odrażające", "Wszystko z Tobą w porządku?", "Czy ktoś jeszcze ma silne skojarzenia z 'American Horror Story'?", "Kim była w pobliżu Kanye zdecydowanie zbyt długo", "Czy to można nazwać modą?", "To wygląda tak głupio" czy "Jest już Halloween?".

A Wy co myślicie o stylizacji Kim?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Zobacz wideo: Kim Kardashian na wojennej ścieżce z sąsiadami. Wszystko przez plany budowy bunkra i podziemnego spa

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

Pozostałe wiadomości