Gwiazdy

Kayah i Nick Sinckler w piosence o różnorodności. "Zapraszamy do świata miłości, radości i dobrej energii"

Gwiazdy

Kayah i Nick Sinckler podbijają teraz stacje muzyczne z piosenką "Kochaj różnym być". Ich niezwykły duet to zaproszenie do wspólnego świętowania miłości, różnorodności i wewnętrznej siły. Przebojowy utwór niesie za sobą bardzo ważne przesłanie.

Kayah i Nick Sinckler

Kayah kolejny już raz zaskoczyła swoich fanów. Po wspólnych utworach z Viki Gabor ("Ramię w ramię"), Karoliną Cichą ("Płacz nad młodością, co odchodzi") i Mery Spolsky ("Królestwo kobiet"), do duetu zaprosiła urodzonego w USA wokalistę Nicka Sincklera. Muzycy wspólnie nagrali kawałek nawiązujący do równości i różnorodności.

- Jest tutaj cała różnorodność postaci. Kayah i Nick chcą pokazać, że można być każdym i czuć się świetnie. W teledysku wystąpiły osoby o różnych kolorach skóry, o różnych ciałach i sposobach różnego kochania. Kayah od jakiegoś czasu już mówi lekko o ważnych rzeczach - relacjonowała reporterka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

Kayah i Nick Sinckler - "Kochaj różnym być"

Kayah i Nick Sinckler wypuścili swój singiel w trakcie Pride Month, czyli miesiąca dumy, jakim jest czerwiec.

- W temacie równych szans jest jeszcze wiele do zrobienia, ale jesteśmy na dobrej drodze! Praca przy tym utworze wśród tylu wspaniałych ludzi utwierdziła mnie w tym przekonaniu. To była kolejna lekcja! Chciałbym, żeby ten utwór pobudzał wszystkich do działania i dawał siłę tym wszystkim, którzy jej potrzebują - napisał na swoim profilu na Instagramie Nick Sinckler.

- Zapraszamy Was wraz z wszystkimi cudownymi ludźmi którzy wystąpili w klipie do świata miłości, radości i dobrej energii - dodała Kayah.

Teledysk i piosenkę "Kochaj różnym być" zobaczycie tutaj:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości