Gwiazdy

Katarzyna Sokołowska eksponuje ciążowy brzuszek. "Wygląda Pani obłędnie"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Katarzyna Sokołowska

Tegoroczny Dzień Matki jest dla Katarzyny Sokołowskiej wyjątkowy. Reżyserka pokazów mody spodziewa się bowiem pierwszego dziecka. Gwiazda podczas zagranicznego urlopu zrobiła sobie uroczą sesję zdjęciową i pochwaliła się ciążowymi krągłościami. - Wspaniały czas - wyznała.

Katarzyna Sokołowska świętuje Dzień Matki

Dzień Matki ma zupełnie inny wymiar, gdy kobieta nie tylko składa hołd swojej rodzicielce, ale sama również może pochwalić się tą niezwykle ważną rolą życiową. Już niebawem do tego grona dołączy Katarzyna Sokołowska. Jurorka programu "Top Model" przygotowuje się na narodziny wymarzonego dziecka, a czas oczekiwań umila sobie zagranicznymi wyjazdami.

- Oddech i spokój. Uciekłam na chwilę, ale zaraz wracam - oznajmiła na Instagramie, publikując zdjęcia palm i morskich krajobrazów.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Wakacyjna aura zainspirowała reżyserkę pokazów mody do zrealizowania mini sesji zdjęciowej z okazji Dnia Matki. Katarzyna Sokołowska włożyła biały T-shirt z uroczym napisem "mom" ozdobionym czerwonym serduszkiem. Trzymając ręce na brzuchu, podkreśliła ciążowe krągłości.

- Wspaniały czas. Dla wszystkich Naszych, Waszych i Przyszłych Mam przesyłam morze miłości - napisała pod fotografiami.

Katarzyna Sokołowska jest w ciąży

Wakacyjne zdjęcia przyszłej mamy zostały bardzo pozytywnie odebrane przez internautów. - Co za piękne, dojrzałe i świadome macierzyństwo. Kwitnąco! - komplementują fani.

- Widać, że ciąża Pani służy. Wygląda Pani obłędnie, a za rok jakie to będzie cudne święto - wtórują inni użytkownicy Instagrama.

Katarzyna Sokołowska przyznaje jednak, że spotkała się również z nieco bardziej negatywnymi komentarzami, które głównie dotyczą jej wieku i późnego macierzyństwa. Reżyserka pokazów mody urodzi dziecko, gdy będzie miała 49 lat.

- Padają takie słowa: "No jak to, to dziecko będzie miało starą matkę?". Ja bym powiedziała, że raczej dojrzałą. Ta druga strona ocenia mnie jako niedojrzałą, nieświadomą tego, co się zdarzyło, że nie zaopiekowałam się pewnymi sytuacjami. Taka ocena ma wiele konsekwencji, szalenie negatywnych. Teraz pytanie, dlaczego niektórzy stawiają się w takim prawie, że mogą nas oceniać w taki, a nie inny sposób? - zastanawiała się w programie "Miasto Kobiet".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości