Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka pozdrawia fanów z garderoby. "Z biustem tak pełnym jak ponton"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Katarzyna Skrzynecka uwielbia z przymrużeniem oka prowokować fanów. Na najnowszym zdjęciu z garderoby teatru, zwróciła uwagę na swój dekolt. Fani nie szczędzili komentarzy w odpowiedzi na zaczepny podpis artystki.

Barwna droga kariery Katarzyny Skrzyneckiej

Widzowie TVN dobrze kojarzą Katarzynę Skrzynecką z udziału w serialu "Na wspólnej", czy W filmu "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3". Nie każdy jednak zna drogę artystyczną gwiazdy. Zaledwie chwilę po maturze wyjechała na stypendium do Paryża. W 2003 roku ukończyła Warszawską Akademię Teatralną oraz stołeczną Szkołę Muzyczną II stopnia na Wydziale Fortepianu oraz Wokalistyki.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/12

Katarzyna Skrzynecka zadebiutowała na ekranie w 1985 roku. Zagrała wówczas w filmie "Pewny letni dzień". 6 lat później pojawiła się na dużym ekranie w filmie Leszka Wosiewicza "Cynga". W 1992 roku na zmianę z Katarzyną Groniec zagrała główną rolę w musicalu Metro w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Rok później otrzymała popularną nagrodę przyznawaną młodym aktorom – nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego.

Katarzyna Skrzynecka w garderobie

Katarzyna Skrzynecka znana jest nie tylko ze szklanego teatru i desek teatru. Gwiazda cieszy się dużą popularnością także w sieci. Jej profil na Instagramie śledzi niemalże 200 tys. osób. To właśnie tam dzieli się kulisami swojej pracy i życia prywatnego. Na jednym z ostatnich zdjęć możemy podejrzeć aktorkę w garderobie.

- Oto Miss DIANA Harmonton. Z biustem tak pełnym jak ponton. Słynna sopranistka, Primadonna Opery w Cliveland lat 30-tych XX Wieku. Jej przekonanie o własnym, nieuznającym sprzeciwu seksapilu, jest jeszcze bardziej wybujałe, niż jej wybitny talent wokalny. Do czego jest zdolna dla kariery w Metropolitan Opera, w ramionach sławnego włoskiego tenora Titto Merelli - tego dowiecie się w szałowej komedii "DAJCIE MI TENORA!!!" na Scenie warszawskiego TEATRU CAPITOL - czytamy we wpisie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości