garderoba

  garderoba

  Masz problem z organizacją przestrzeni w garderobie? Nie martw się, nie jesteś jedyna. Poranny pośpiech i nagłe wyciąganie ubrań na pewno nie pomagają w utrzymaniu porządku. Można jednak przeorganizować szafę w taki sposób, by była funkcjonalna i bardziej przystępna. Z pomocą przychodzi architekt porządku.

  Wcale nie musisz mieć szafy pełnej ubrań, by dobrze się prezentować. Wystarczy zaledwie kilka elementów garderoby, z których można komponować efektowne sety. Gościem Dzień Dobry TVN była stylistka Michalina Czaplicka, która podpowiedziała, jakie ubrania powinna mieć w swojej szafie każda kobieta.

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki odwiedził Jessicę Ziółek w jej domu pod Neapolem. W czasie, kiedy Mateusz buszował w jej garderobie, Arek Milik był na treningu. Zobaczcie, co kryje szafa życiowej partnerki Milika. Jakie rzeczy są jej ulubionymi? Czy Jessica Ziółek wybiera polskie, czy zagraniczne marki? Skąd wie, co jest akurat modne? Co najchętniej kupuje Jessica Ziółek? Zobaczcie!

  Zobaczcie, jak mieszka piosenkarka Honorata Skarbek. W jej mieszkaniu odwiedził ją dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Ile metrów ma mieszkanie? Jakie kolory w nim dominują? Czy Honorata lubi gotować? I od kogo dostała bukiet pięknych róż? Zobaczcie, co - oprócz ogromnej garderoby - zachwyciło Mateusza Hładkiego.

  Pani Justyna Zielińska, która zgłosiła się do "Stylowej odnowy", chciałaby do swojej garderoby wprowadzić "troszeczkę elegancji". Zobaczcie co zaproponowała jej Alicja Napiórkowska. Jak podoba się Wam nowy styl Pani Justyny?

  "Wiadomo wszem i wobec, że Olivier Janiak ubiera się pięknie, bo jest piękny" - takie zdanie na temat stylu Oliviera Janiaka ma Dorota Wellman. Zdaniem Marcina Prokopa - byłby piękny nawet, gdyby się nie ubierał. Stylowi i garderobie znanego prezentera i dziennikarza przyjrzała się z bliska stylistka Alicja Napiórkowska. Czym dla niego jest moda i, co to jest "gniazdo orła"? Czy Olivier radzi się żony w kwestii stylu? Czy Olivier Janiak poprawia sobie nastrój strojem? I dlaczego uważa, że lepiej mieć mniej rzeczy, ale za to dobrej jakości?

  Stylistka Alicja Napiórkowska sprawdziła, co kryje szafa modelki Karoliny Gilon. W tym celu odwiedziła ją w jej nowym mieszkaniu, do którego modelka przeprowadziła się niedawno. Jakie ubrania lubi Karolina Gilon? Co zakłada na wielkie wyjścia, a co na co dzień? Czego w jej garderobie nie znalazła nasza stylistka?

  Garderoba Omeny Mensah dzieli się na dwie sekcje: biznes i fashion. Co znajduje się w każdej z nich? CO jest jej modowym konikiem i dlaczego bielizna musi być zawsze w komplecie? Czy ma garderobiane marzenie? Do szafy gwiazdy zajrzała stylistka Alicja Napiórkowska.

  Stylistka Alicja Napiórkowska zajrzała do garderoby Filipa Bobka. Kiedy aktor, którego stylizacje zawsze przyciągają wzrok na czerwonym dywanie, zaczął zwracać uwagę na ubiór? Skąd czerpie inspirację? I jakie są jego modowe pragnienia na wiosnę? "Za mało odważny" - tak Filip Bobek określa swój styl w trzech słowach. Zgadzacie się?

  Stylistka Anna Męczyńska podpowiada w Dzień Dobry TVN, jak nosić się w miejskim stylu. Przedstawiała trzy propozycje - dla osób odważnych i nieśmiałych. Co myślicie o tych stylizacjach? Ubierałybyście się tak?

  Czas na zmianę garderoby z zimowej na wiosenną. W Dzień Dobry TVN stylistka Alicja Napiórkowska pokazała nam wiosenne trendy w modzie. Były paski, dodatki retro i łagodne kolory. Zobaczcie, co jeszcze.

  Kolejną bohaterką cyklu "Ściąga z szafy" jest Magda Kaczanowicz. 29-latka w ciągu ostatniego roku zrzuciła aż 60 kg. Pomimo nowej szczupłej sylwetki nie potrafi dobrać garderoby. Co jest jej największym problemem? Jak chciałaby wyglądać? I czy Anna Męczyńska pomogła jej odnaleźć swój styl?

  Białej koszuli nie powinno zabraknąć w szafie żadnej kobiety. Można ją nosić na wiele sposobów. Zarówno na elegancko, jak i na sportowo. Alicja Napiórkowska zainspirowana stylem Lidii Popiel przygotowała dla nas trzy różne stylizacje z białą koszulą w roli głównej. Który zestaw podoba Wam się najbardziej?

  Czy w kwestii ubioru Sara Boruc doradza swojemu mężowi? Czy Artur Boruc jest posłusznym partnerem? I czy zdarzyło się, by w tajemnicy przed bramkarzem Sara wyrzuciła jego ubrania, które jej się nie podobały? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Anna Męczyńska - to stylistka, wizażystka i kostiumograf, pracujący przy wielu polskich serialach. Z nami pomaga Polakom odnaleźć prawdziwe perełki w ich szafach. Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Ściąga z szafy". Tym razem Anna wybrała się do Gdyni, gdzie mieszka Patrycja Zbrzeska, matka dwójki dzieci, która chce wyglądać bardziej kobieco. Zobaczcie, jak łączyć styl sportowy z eleganckim. Czy wypada zakładać szpilki do dresu?

  Jego szafa jest pełna ubrań, które nosił jeszcze jako licealista - zdradził dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Czy to oznacza, że jego sylwetka nie zmieniła się od czasów licealnych? Ile garniturów ma w szafie? Ile ważył Roznerski, gdy chodził do liceum? Wyobrażacie sobie Marcina Prokopa, który chodzi w ciuchach z młodości?

  Dobre wrażenie kosztuje. Rafała Maślaka na początku kariery w show-biznesie nie było stać na nowe ubrania. Dlatego pożyczał je od lepiej ubranych kolegów. Teraz stylizują Maślaka znane marki odzieżowe. - Ja to dostaję i pokazuję. To z kolei przekłada się na ich sprzedaż. Na tym działa show-biznes - zdradził Agnieszce Jastrzębskiej mister Polski.

  Według gości Dzień Dobry TVN: Katarzyny Stańczak i Jakuba Stępskiego czarne i szare skarpetki są już passe, a kolor skarpetek powinno się dobierać do pozostałych części garderoby. Czy Polacy są już gotowi na to, aby nosić kolorowe skarpetki? Czy przystoi, aby dojrzałe osoby nosiły takie skarpetki? Skąd Kasia czerpie inspiracje przy projektowaniu skarpetek? Jak dobrać skarpetki do ubrania?

  Futra, kreacje robione na zamówienie i takie, w których wystąpiła tylko raz lub w ogóle ich jeszcze nie nosiła, oryginalne buty i kapelusze... Co jeszcze znajdziemy w szafie Iwony Węgrowskiej? Jaki styl lubi wokalistka? Dziennikarka Dzień Kinga Burzyńska odwiedziła Iwonę Węgrowską w jej nowym mieszkaniu. Czy to prawda, że w życiu Węgrowskiej pojawiała się nowa miłość?

  Kamera Dzień Dobry TVN jest pierwszą, która mogła zajrzeć do garderoby Michała Piróga. Choreograf, jak twierdzi, przeszedł niedawno transformację i zmienił swój styl. I choć teraz nosi ciuchy w stonowanych kolorach, nadal ubiera się nietuzinkowo. Gdzie robi zakupy i dlaczego nosi buty na obcasach? Zobaczcie, co w jego garderobie znalazła Kinga Burzyńska.

  Katarzyna Warnke wrzuciła na swój profil społecznościowy zdjęcie, po obejrzeniu którego robi się gorąco. Jak ono powstało? Czy aktorka uważa się za kobietę z seksapilem? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Bez jakiej części garderoby gwiazdy nie wyobrażają sobie życia? O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała: Julię Kamińską, Agatę Rubik, Katarzynę Sokołowską, Katarzynę Zielińską, Natalię Siwiec i Zosię Ślotałę? Jak umiejętnie łączy sukienki z obuwiem sportowym?

  Miły, młody, zdolny i zabawny. I zawsze dobrze ubrany:). Tym razem to my postanowiliśmy zajrzeć do szafy Filipa Chajzera. Ma tam wiertarkę, dwa swetry, dwie białe koszule, jakiś juice, dwie pary sztruksów oraz... Sami zobaczcie! Kto w rankingu stylowych mężczyzn zajął pierwsze miejsce?

  Jakie skarby kryje szafa Katarzyny Sokołowskiej, jurorki "Top model", która uchodzi za ikonę stylu? Sprawdziła to dziennikara Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Jakie buty uwielbia Katarzyna Sokołowska? Czy w jej szafie znajdziemy sukienki?

  ... zmienił jego garderobę i styl! Pan Marcin Noga jest bohaterem kolejnego odcinka "Mody Polskiej". Jak powinien się nosić mężczyna, który che wyglądać wyraziście i chce, by jego ubrania nie były nudne? Jaki błąd najczęściej popełniają mężczyźni przy wyborze marynarki? Dlaczego mężczyźni zazwyczaj boją się kolorów?

  O sobie mówi, że była zakompleksioną dziewczyną, która wyglądała jak klasyczna brzydula. Czym dla Mai Sablewskiej, bo o niej mowa, jest wizerunek? Jaki jest styl Sablewskiej? Czy ceni odwagę w modzie? Ewelina Rydzyńska zajrzała do szafy Mai Sablewskiej. Zobaczcie, co kryje i poznajcie prawdziwą Maję.