Gwiazdy

Katarzyna Pakosińska pokazała pasierba. "Kończy dziś 20 lat"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik

Katarzyna Pakosińska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystek kabaretowych. Gwiazda bardzo chętnie korzysta z mediów społecznościowych, pozwalając fanom obserwować skrawki jej prywatnego życia. Niedawno na swoim Instagramie opublikowała niezwykłe zdjęcie. Pozują do niego ważni dla artystki mężczyźni - mąż i pasierb.

Katarzyna Pakosińska pokazała pasierba

Katarzyna Pakosińska chętnie korzysta z mediów społecznościowych. Za pośrednictwem Instagrama dzieli się ze swoimi fanami zarówno wycinkami ze swojego życia zawodowego jak i prywatnego. W najnowszym wpisie artysta zdecydowała się pokazać dwóch najważniejszych mężczyzn w swoim życiu. - Moje Chłopaki wspaniałe. Ten młodszy i przystojniejszy kończy dziś 20 lat - napisała pod zdjęciem zamieszczonym na Instagramie. Uwiecznieni na fotografii panowie, to oczywiście mąż i pasierb artystki - Dadu.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Fotografia zrobiła ogromne wrażenie na internautach. W komentarzach - obok życzeń urodzinowych dla pasierba - pojawiły się liczne zachwyty nad urodą obu mężczyzn. "Przystojniaki", "Ale ciacha. Obydwaj panowie super wyglądają" - czytamy. Ktoś inny dodał, że "młodszy ładniejszy, a starszy przystojniejszy". Inny komentujący stwierdził, że aktorka jest prawdziwą szczęściarą, skoro ma u swojego boku takich "pięknych chłopaków".

Katarzyna Pakosińska. Z kim jest związana satyryczka?

Katarzyna Pakosińska w 2017 roku wyszła za mąż za gruzińskiego dziennikarza oraz biznesmena - Iraklia Basilashvilia. Oboje mają za sobą długoletnie związki. Artystka z pierwszego małżeństwa ma córkę Maję Antonię. Natomiast ukochany Katarzyny Pakosińskiej z poprzedniego związku ma dwoje dzieci - córkę Mariam i syna Dadu. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości