Gwiazdy

Katarzyna Pakosińska miała wypadek na scenie. "Wyszarpałam, prosto w zęby"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Katarzyna Pakosińska

Podczas występu przed publicznością mogą wydarzyć się różne, niespodziewane rzeczy, ale trzeba zachować zimną krew. Przekonała się o tym Katarzyna Pakosińska. Artystka na jednym z koncertów miała wypadek. Teraz podchodzi do sprawy z dystansem, ale wtedy nie było jej do śmiechu.

Katarzyna Pakosińska - kariera

Katarzyna Pakosińska jest znaną artystką kabaretową oraz aktorką teatralną. Przez wiele lat była członkinią Kabaretu Moralnego Niepokoju. Fani uwielbiają jej poczucie humoru, szczery uśmiech, a donośny śmiech bez wątpienia stał się jej znakiem rozpoznawczym. Widzowie TVN mieli okazję oglądać Pakosińską w programie "Power Couple", w którym wzięła udział wraz ze swoim mężem Iraklim Basilashvilim. Para okazała się bezkonkurencyjna i wygrała show.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Kasia od ponad 20 lat pracuje na scenie. Występy na żywo przed publicznością to dla niej chleb powszedni, więc mało co potrafi ją zaskoczyć. Wyjątkiem od reguły była sytuacja, która miała miejsce podczas jednego z koncertów. Co się wydarzyło?

Pakosińska straciła ząb

Katarzyna Pakosińska po dłuższym czasie powróciła do Węgorzewa, gdzie miała okazję odczarować pewne zdarzenie z przeszłości.

- Otóż kilka lat temu grałam tamże z grupą Leszcze. Koncert był bardzo energetyczny, więc w puencie wymyśliłam sobie, że "skoczę" w publiczność. Z mikrofonem. Ale ten nie dawał się wyrwać ze statywu. Tyle, że ja jestem uparta jak osioł, więc nie przerywając śpiewania, wyszarpywałam go zawzięcie. I wyszarpałam, prosto w zęby, a dokładnie w jedynkę, która elegancko pękła na oczach rozbawionych widzów. Piosenkę nadludzkim wysiłkiem dośpiewałam. Zęba ze sceny zabrałam. Potem wszystko na szczęście dobrze się skończyło. Pomoc dentystyczna zeszła z samego jachtu w Giżycku... Ale to już kolejna historia. Dziś w Węgorzewie z dużą nieśmiałością podeszłam do mikrofonu. Ale udało się. Uzębienie w całości. Wracam do domu. Pozdrawiam - napisała artystka na Instagramie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Pozostałe wiadomości