Gwiazdy

Znana para trenerów fitness zaczęła trenować boks. "W tym sporcie głowa maksymalnie musi pracować"

Gwiazdy

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski co rusz inspirują się nawzajem sportowymi pasjami. Nasz reporter Robert Stockinger odwiedził parę podczas treningu boksu. Choć obydwoje dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem, radzą sobie całkiem nieźle. - Nie widziałem nikogo tak szybko rozwijającego się jak Kaśka - powiedział trener gwiazdy.

Kasia Dziurska trenuje boks

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w świecie fitnessu. Teraz postanowili rzucić sobie wyzwanie i zajęli się boksem.

- Zaczęliśmy czwarty miesiąc treningów. Regularnie trenujemy dwa razy w tygodniu. Jeszcze trenujemy cały czas na siłowni, ale boks jest dla nas świetną inicjatywą. Uczymy się techniki zapamiętywania odpowiednich sekwencji, świetnie pracuje tutaj całe ciało. Wybraliśmy tę dyscyplinę, bo świetnie działa głowa, kiedy zapamiętujemy ruchy - powiedział Emilian Gankowski.

- To zupełnie inny trening, niż taki na siłowni. Tutaj uczymy się wszystkiego od zera. Po 3 miesiącach Kasia prezentuje już formę - dodał.

Pod wielkim wrażeniem umiejętności sportsmenki jest także jej trener boksu.

- Nie widziałem nikogo tak szybko rozwijającego się jak ona. Dobra jest koordynacyjnie. W przeszłości tańczyła, a taniec ma wiele wspólnego z boksem, bo ma tę samą rytmikę - powiedział Maciej.

- Tutaj ważne jest zapamiętywanie ruchów, a ja mam to od małego. Głowa maksymalnie musi pracować. To nie jest tak, że jak na siłowni automatycznie robię ruch - dodała Kasia.

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski: historia związku

Para poznała się na siłowni, ale nie od razu między nimi zaiskrzyło. Kiedy na siebie wpadli, Emilian był jeszcze w związku z inną kobietą. Początkowo z Kasią łączyła go jedynie relacja koleżeńska. Po jakimś czasie ich znajomość zaczęła się rozwijać i w końcu przekształciła się w miłość. Ostatecznie związali się ze sobą w 2018 r., a niedawno także zaręczyli.

Narzeczeni od jakieś czasu mieszkają w urządzonym przez siebie mieszkaniu, a teraz myślą o powiększeniu rodziny.

- Tylko czekam, co nam los przyniesie - czy to chodzi o zwierzaczka, czy to chodzi o dzieciaczka, ale i to, i to jest w planie - powiedziała jakiś czas temu Kasia.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Robert Stockinger

Pozostałe wiadomości