Gwiazdy

Kasia Sokołowska świętuje urodziny ukochanego. Rzadko pokazuje się u boku partnera Artura

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Kasia Sokołowska nigdy nie była bardziej promienna i radosna. Najnowsze zdjęcie z wakacji oddaje pełnię jej szczęścia. Gwiazda pozuje na nim u boku ukochanego, w dniu jego urodzin. Miłości nie ma końca.

Kasia Sokołowska i jej życie prywatne

Kasia Sokołowska od kilku zakochana jest w jednym mężczyźnie. Wybranek jej serca i ojciec dziecka, które wkrótce przyjdzie na świat, to Artur Kozieja. Gwiazda rzadko kiedy wypowiadała się na temat ich uczucia, bądź pokazuje wspólne zdjęcia. Nie każdy zatem wie, jak w ogóle się poznali.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/12

To właśnie mężczyzna zdradził, że w 2017 podczas Wigilii w Pałacu Sobańskich dostrzegł z daleka Katarzynę. Ta od razu wpadła mu w oko. Z pomocą wspólnej znajomej, Artur zaaranżował spotkanie. Tak para po raz pierwszy spotkała się na randce w ciemno. Kilka miesięcy temu zakochani ogłosili, że zostaną rodzicami.

Kasia Sokołowska na urodzinowym zdjęciu z partnerem

W sieci na próżno szukać prywatnych zdjęć Kasi Sokołowskiej i jej partnera. Choć w social mediach możemy od czasu do czasu podejrzeć, co u nich słychać, to nie wystawiają się na świecznik. Wyjątkiem są ważne wydarzenia bądź przypływ chwili, w której mają ochotę podzielić się swoim uczuciem. Tak jak teraz, kiedy Artur świętuje urodziny.

- Kochanie, 100 lat - czytamy we wpisie Kasi Sokołowskiej.

Artur Kozieja - kim jest partner Kasi Sokołowskiej?

Artur Kozieja na co dzień zajmuje się nieco innymi rzeczami, niż jego ukochana. To biznesmen i członek Polskiej Rady Biznesu. Zakochani w styczniu 2017 roku potwierdzili, że są razem. Niedługo będą świętować więc piątą rocznicę związku. Jakiś czas temu w Dzień Dobry TVN finansista przyznał, że wchodząc w związek z Kasią, obawiał się jej relacji ze swoimi nastoletnimi córkami - Julią i Wiktorią. Jurorka "Top Model" szybko jednak złapała z nimi dobry kontakt.

- Jest rodzinna, bardzo ważne są dla niej relacje z jej rodzicami, z rodzeństwem. Było to dla mnie dużym zaskoczeniem - mówił. 

- Być może jest to cecha, którą nie każdy w niej widzi. Jest perfekcjonistką w swojej pracy. Pracując z tak dużą grupą ludzi, musi czasami być ostrą osobą. Ta część związana z dbałością o każdy szczegół w relacjach ze swoją i moją rodziną jest wzruszająca - dodał mężczyzna.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kamiński/East News

Pozostałe wiadomości