Gwiazdy

Córka Adama Małysza jest w 8-letnim dojrzałym związku. Pokazała zdjęcia z wyprawy z ukochanym

Gwiazdy

Izabela i Karolina Małysz

Karolina Małysz podzieliła się z fanami swoimi wrażeniami po podróży z Chorwacji. Córka sportowca nie była tam sama. Towarzyszył jej ukochany, z którym są już razem od kilku lat. 23-latka nie kryje zachwytu wspólną wyprawą do Dalmacji.

Karolina Małysz na wakacjach

Wiele osób pamięta Karolinę Małysz jako małą dziewczynkę, która zawsze razem z mamą kibicowała Adamowi Małyszowi, gdy ten jeszcze skakał. Dzisiaj córka sportowca to 23-latka. Dziewczyna wraz z narzeczonym Kamilem wybrali się ostatnio do Dalmacji, gdzie zachwycili się urokami przyrody.

- Primošten - prawdziwa perełka Dalmacji. Stare Miasto jak z bajkowych opowieści, piękne skaliste i żwirowe plaże, a także woda w przeróżnych odcieniach błękitu i turkusu. Szczerze powiedziawszy, jedno z najpiękniejszych miasteczek Chorwacji, w których miałam okazję się znaleźć. Do tego...te zachody słońca. Mieliśmy z Kamilem szczęście trafić do Dalmacji w kwietniu, przez co niebo nie było tak całkowicie bezchmurne. Ale zaraz, zaraz SZCZĘŚCIE ? Przecież jak są chmury - to jest gorsza pogoda. Może i lekko wietrzna, tak! ALE te chmury dodawały uroku zachodowi, a niebo przybierało najróżniejsze barwy pomarańczy, różów i czerwieni. W takim miejscu można się zakochać - czytamy.

Fani nie kryli zachwytu zdjęciami:

- "Piękne zdjęcie. Uwielbiam takie widoki".

- "Byłam 4 razy i na pewno tam wrócę".

Karolina Małysz - narzeczony

Córka mistrza sportu spotyka się z Kamilem, z którym podziela pasję do podróży. Narzeczony dziewczyny jest też miłośnikiem sportu. Chłopak jeździ w wyścigach motocyklowych enduro i na quadach. Lubi też narty i rowery.

Karolina ze swoim narzeczonym Kamilem jest związana od ośmiu lat. Para zaręczyła się już trzy lata temu podczas podróży do Barcelony. Podczas ostatniego Q&A na Instagramie 23-latka odniosła się ślubnych planów.

- Kamil jest rok starszy ode mnie. Oświadczył się po pięciu latach. To mój pierwszy chłopak tak na poważnie. (...) Mam sporą rodzinę, więc na pewno będzie dość duże, ale nie aż tak. (...) Wesele będzie raczej w stylu glamour, ale akcent góralski na pewno będzie obecny - odpowiedziała córka Adama Małysza.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości