Gwiazdy

Karo Szczurowska rozkręca swoją karierę. Jej najnowszy singiel podbije serca fanów

Gwiazdy

Karo Szczurowska zaczęła śpiewać wcześniej, niż nauczyła się mówić. Jest kompozytorką i autorką tekstów. Gra na fortepianie i skrzypcach. Niedawno nastąpił przełom w karierze wokalistki - 22 stycznia ukazała się jej debiutancka płyta. Na scenie Dzień Dobry TVN Karo wykonała singiel "Uciekaj".

Kim jest Karo Szczurowska?

Artystka uczy się w Krakowie w liceum ogólnokształcącym i marzy o tym, aby ukończyć studia medyczne, ale jednocześnie jej największym marzeniem jest to, by spełniać się muzycznie i poprzez muzykę wyrażać siebie. Na scenie Dzień Dobry TVN Karo Szczurowska pokazała, na co ją stać.

Karo Szczurowska - wkrótce będzie o niej głośno

Ubiegły rok był dla wokalistki wyjątkowo bogaty w projekty muzyczne. Mimo pandemii i "zamrożenia" branży artystycznej, Karo nie przestawała tworzyć. W lipcu 2020 r. premierę miał klip do utworu "Czekam na znak", który sama napisała i skomponowała. W sierpniu natomiast do stacji radiowych trafił utwór "Poranna", który nagrała w duecie z Antkiem Smykiewiczem.

Ubiegły rok piosenkarka zakończyła świątecznym utworem, który ukazał się w grudniu. Piosenkę "Jestem tu dla Ciebie" nagrała razem z Alicją Sękowską.

Karo Szczurowska i jej debiutancka płyta

Pierwszy krążek artystki nazywa się po prostu "Karo Szczurowska". Ostatnim singlem promującym płytę jest utwór pt. "Uciekaj", do którego teledysk ukazał się w dniu premiery płyty, czyli 22 stycznia.

Za produkcję płyty odpowiada Grzegorz Stasiuk, znany ze współpracy m.in. z Maciejem Maleńczukiem i Jackiem Wójcickim. Na płycie znalazły się kompozycje i teksty zarówno Karo jak i wspomnianego Grzegorza Stasiuka, Pauliny Romaniuk czy Aleksandry Dzierżawskiej. Album utrzymany jest we współczesnym stylu pop.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości