Gwiazdy

Jurek Owsiak w młodości. Jak wyglądał i czym się zajmował? Fani mogą go nie rozpoznać

Gwiazdy

Jurek Owsiak

Jurek Owsiak ma wyjątkowo bogatą historię zawodową. Założyciel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znany jest głównie z działań fundacji. Teraz przypomniał jednak, czym zajmował się od młodzieńczych lat. Fani nie tylko zwrócili uwagę na jego fach, ale także na to, jak wyglądał ładnych parę lat temu.

Jurek Owsiak - kim jest?

Miliony Polaków kojarzą Jurka Owsiaka głównie z czerwonymi serduszkami i Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Finał wydarzenia na dobre wpisał się już w historię naszego kraju. Przypomnijmy, że fundacja powstała w marcu 1993 r. z inicjatywy Jurka Owsiaka i Waltera Chełstowskiego.

Niewielu wielbicieli działacza społecznego wie, że jest on także witrażystą oraz byłym psychoterapeutą. Jego pracownia w Warszawie wykonała witraże m.in. w kaplicy Matki Bożej Królowej Polski w Belwederze oraz we wnętrzach hotelu Rialto.

Teraz Jurek wrzucił na swój profil na Instagramie zdjęcie ukazujące, jak wykonuje jeden z witraży. - Wspomnienia - witrażysta. Archiwum - czytamy we wpisie.

Jurek Owsiak na Instagramie

Jurek Owsiak jeszcze kilka miesiące temu był jedną z niewielu znanych osób w Polsce, które nie miały konta na Instagramie. Szef WOŚP zaskoczył swoich wielbicieli, kiedy pojawił się na popularnym portalu społecznościowym. W ten sposób prezes fundacji promował 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Nazwa jego konta to po prostu: jurek_owsiak_official. Profil Jurka Owsiaka ciągle zyskuje na popularności.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Zwycięzca aukcji WOŚP odebrał Ferrari i książkę od R. Kotarskiego i J. Owsiaka

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości