Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz na odważnych zdjęciach. "Kobieta z wiekiem nie staje się przezroczysta, tylko bardziej wyrazista"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Joanna Przetakiewicz

"Mam 54 lata. Jestem hedonistka od zawsze. Mówię o tym otwarcie". To jest MOJA NOWA ERA" – pisze na swoim profilu. Na zdjęciach autorstwa Arkadiusza Wiedeńskiego, w długich połyskujących kozakach, body i drapieżnej kurtce, w energicznym ujęciu, wydaje się nie do zatrzymania.

"Inspirujące kobiety"

Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga LegoszDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Kobieta sukcesu

Obserwując dokonania Joanny Przetakiewicz, nie można mieć wątpliwości, że siła i determinacja doprowadziły ją na szczyt kariery, a ona sama wciąż sięga po więcej. Jest założycielką sieci klinik dentystycznych, właścicielką popularnej marki odzieżowej, inicjatorką ruchu społecznego Era Nowych Kobiet-fundacji, jednoczącej i wspierającej kobiety.

Aktywistka i hedonistka, wspierająca i jednocząca kobiety

Aktywistka i hedonistka, nieustannie wspiera kobiety w dążeniu do wyznaczonych celów. Odważnie obala utarte schematy. Hasła starej ery, nakazujące kobietom życie w umiarze i krytycznym stosunku do siebie podważa na co dzień, żyjąc pełnią życia.

Joanna jest spełnioną kobietą, zarówno zawodowo, jak i prywatnie, czym równie chętnie dzieli się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych.

Jej śmiałe zdjęcia to tylko dowód na to, że siła kobiety nie ma wieku, ale także na to, że upływający czas przynosi jedynie kolejne cenne doświadczenia, które sprawiają, że możemy jeszcze więcej.

Zobacz także:

Szymon Hołownia przywitał na świecie drugą córkę. Pokazał zdjęcie dziewczynki

Jason Momoa i Lisa Bonet rozstają się po 16 latach. "Uwalniamy siebie nawzajem"

Urszula Malka została rosyjską gwiazdą i rozkochała w sobie Petersburg. Jak zaczęła się jej historia?

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości