Gwiazdy

Joanna Opozda w szczerym wpisie. "Jestem wykończona ostatnimi miesiącami"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Joanna Opozda

Joanna Opozda dała fanom do zrozumienia, że pierwsze tygodnie macierzyństwa dały jej w kość. Aktorka nie kryje zmęczenia nie tylko opieką nad maluchem, ale także medialnymi aferami. Mimo tego postanowiła opowiedzieć, o tym, co zrobiła, by zadbać o zdrowie i życie synka.

Joanna Opozda - macierzyństwo i małżeństwo

Aktorka z pewnością nie tak wyobrażała sobie pierwsze tygodnie z maluchem na świecie. Mały Vincent przyszedł na świat zaledwie 3 tygodni temu. I choć w sieci nie brakuje zdjęć dumnej mamy z pociechą, to przeplatane są ona wiadomościami na temat skandali wokół ojca malucha, Antka Królikowskiego.

Związek Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego od samego początku nie schodzi z pierwszych stron - nie brakuje w nim zaskakujących zwrotów akcji: po serii gorących, pełnych płomiennych wyznań publikacji poinformowali o rozstaniu, następnie znów zaczęli się spotykać i poszli o krok dalej - zaręczyli się. 7 sierpnia 2021 roku powiedzieli sobie "tak".

Joanna Opozda o macierzyństwie

Aktorska para przywitała swoje dziecko 22 lutego 2022 roku. Joanna Opozda postanowiła po dłuższej chwili odezwać się do fanów, publikując przejmujący wpis. Dowiadujemy się z niego nie tylko o samopoczuciu gwiazdy, ale także o tym, jak zabezpiecza swoje dziecko.

- 3 tygodnie temu zostałam mamą. Jak jest? Różnie. Jestem wykończona ostatnimi miesiącami i tym wszystkim co się dzieje wokół nas. Dochodzę jednak do wniosku, że nie ma co czekać aż życie stanie się łatwiejsze, lepsze czy mniej skomplikowane. Trzeba działać i robić co się da żeby jakoś to szczęście budować. Dla mnie szczęściem jest miłość, spokój, bezpieczeństwo i ZDROWIE moich bliskich, zwłaszcza mojego kochanego synka Vincenta. Na niektóre sprawy niestety nie mamy wpływu na inne całe szczęście TAK - czytamy we wpisie.

Joanna Opozda pobrała krew pępowinową syna

Krew pępowinowa i zawarte w niej komórki macierzyste mają niezwykłe właściwości. Wykorzystuje się je m.in. w leczeniu nowotworów krwi. Coraz więcej rodziców decyduje się na pobranie krwi pępowinowej. Dołączyła do nich Joanna Opozda.

- Jeszcze na etapie ciąży kompletując wyprawkę dla synka, bardzo dużo czytałam na temat bankowania krwi pępowinowej. Myślę, że jest to temat, który często jest pomijany. Natomiast dla mnie zestaw do pobrania krwi pępowinowej był najważniejszym elementem wyprawki. Jako przyszły rodzić warto dowiedzieć się o takiej możliwości ponieważ poród jest jedyna szansą na pobranie komórek macierzystych z krwi pępowinowej i sznura pępowinowego - napisała gwiazda.

- Zabezpieczając taką krew i sznur zabezpieczasz dziecko, jego rodzeństwo i najbliższą rodzinę. Komórki macierzyste mają olbrzymi potencjał do namnażania oraz zdolność do przekształcania się w komórki wyspecjalizowane dzięki czemu mają zastosowanie w naprawie uszkodzonych komórek, w leczeniu ponad 80 ciężkich chorób onkologicznych i hematologicznych! Ja zdecydowałam się zabezpieczyć zdrowie mojego synka mimo, że liczę na to, że komórki macierzyste z krwi pępowinowej nigdy nie będą mu potrzebne - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: WideoPortal/x-news

Pozostałe wiadomości