Gwiazdy

Joanna Krupa pokazała swoją posiadłość w Los Angeles. "Dom został zbudowany w 1937 roku"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Michał Malinowski
Jak dwie krople wody?
Jak dwie krople wody? Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Joanna Krupa stanowi wzór do naśladowania dla wielu kobiet. Modelka perfekcyjnie łączy obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym, znajduje także czas na działalność charytatywną. W Dzień Dobry TVN jurorka programu "Top Model" opowiedziała o swojej codzienności, macierzyństwie i planach na najbliższą przyszłość. Pokazała nam również swój dom.

Joanna Krupa o życiu za oceanem

Na przestrzeni ostatnich kilku lat w życiu Joanny Krupy zaszło wiele istotnych zmian. Modelka przywitała na świecie córkę, Ashę, spełniła też marzenie o przeprowadzce do wyjątkowego domu. Imponująca posiadłość z 1937 roku to miejsce, w którym jurorka programu "Top Model" z przyjemnością odkrywa uroki macierzyństwa.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Moje życie tutaj w Stanach bardzo się zmieniło (...). Jak wracam do domu, to wiadomo, całą moją pracą i pasją jest moja córeczka - przyznała gwiazda. Dodała też, że stara się poświęcać dziecku każdą wolną chwilę. - Wiem, że jak troszkę urośnie i zacznie chodzić do szkoły, to będę miała mniej czasu z nią. Chcę wykorzystać ten moment - zapewniła młoda mama.

Joanna Krupa i jej siostra wspierają Ukrainę

Nie jest tajemnicą, że Joanna Krupa zalicza się do osób wysoko ceniących sobie ciepło ogniska domowego. W wychowaniu córeczki wspiera ją ukochany mąż, ale opiekę nad małą Ashą chętnie sprawuje także młodsza siostra modelki.

Nie tak dawno miałam rozwód. Właśnie dlatego zdecydowałam się przylecieć do Kalifornii (...). Miałam piękne dziesięć lat z moim byłym mężem, ale teraz jest czas na mnie. Zawsze trzeba myśleć o sobie

Obydwie siostry chętnie angażują się w niesienie pomocy potrzebującym. Nie dziwi zatem fakt, że nie mogły pozostać obojętne na trudną sytuację w Ukrainie. W obliczu wojny toczącej się za wschodnimi granicami Polski zdecydowały się przylecieć do ojczyzny, by wspierać uchodźców.

- Nie zbawimy całego świata, nie uratujemy wszystkich, ale jak już tam będę, zaczniemy robić taką akcję, że będziemy rozdawać misie dzieciom, żeby im pokazać, że (...) jak już wejdą do Polski, czeka je piękna przyszłość - podsumowała Joanna Krupa.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Michał Malinowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości