Gwiazdy

Joanna Krupa celebruje czas z córką. "Tęskniło małe serduszko"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz

Joanna Krupa zachwyciła internautów zdjęciem z 2-letnią Ashą-Leigh. Modelka wspólną fotografią uczciła powrót z planu "Top Model". Tym razem ekipa zawitała do Pragi, a efekty ich działań będzie można zobaczyć już wkrótce na antenie TVN.

Rodzinna Joanna Krupa

Joanna Krupa nie ukrywa, że narodziny córki całkowicie odmieniły jej życie. Modelka sprawnie łączy pracę z wychowaniem pociechy. Niedawno Joanna wzięła udział w nagraniu programu "Top Model", które odbyło się w stolicy Czech, gdzie do jury dołączyła czeska supermodelka Daniela Pestova. Oczywiście po powrocie do domu wzięła w ramiona ukochaną córeczkę.

- Mama is home - napisała na Instagramie Joanna, publikując uroczą fotografię.

Fani gwiazdy nie kryli zachwytu. Pod postem momentalnie zaroiło się od pozytywnych komentarzy i komplementów. "To jest miłość. Przyjemnie na was patrzeć", "Cudnie was widzieć", "Ale słodko", "Tęskniło małe serduszko" - pisali obserwatorzy Joanny.

Joanna Krupa w 10. edycji "Top Model"

Joanna Krupa ku radości widzów powróciła w roli gospodyni modowego show. To już 10. jubileuszowa edycja. Jak przyznała Joanna w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską, poziom uczestników tego sezony jest naprawdę bardzo wysoki.

-  W historii dziesięciu sezonów, w tym mieliśmy najpiękniejszą piętnastkę uczestników - wyjawiła. - Uczestnicy już przez tyle sezonów oglądają nasz program, że wiedzą już, o co tutaj chodzi. Widzą, że zmieniają się czasy i trendy. Ten sezon będzie hitem - powiedziała.

Zmagania uczestników można śledzić w środy o godzinie 21:30 na antenie TVN. Pełne odcinki są również udostępniane w serwisie Player.pl.

Zobacz wideo: "Top Model" powraca po raz dziesiąty

„Top Model” powraca po raz dziesiąty
„Top Model” powraca po raz dziesiąty Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości