Gwiazdy

Nikodem Rozbicki o własnym biznesie i finansach. "Kasa nie jest dla mnie dominująca"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Reporter:
Oskar Netkowski
Nikodem o własnej firmie

Nikodem Rozbicki przygotowuje się do rozwinięcia swojego biznesu. Aktor jakiś czas temu poinformował fanów o własnej firmie, którą powołał już do życia. Czym będzie się zajmować? Szczegóły zdradził naszemu reporterowi.

Nikodem Rozbicki rozkręca firmę

Od jakiegoś czasu Nikodem Rozbicki zapowiada start tajemniczego projektu. Jak wiadomo, aktor wraz z kolegą założył firmę "Ukoi", która ma skupiać się na szeroko pojętym hospitality. Choć artysta niechętnie zdradza w mediach, na czym będzie polegać nowe przedsięwzięcie, naszemu reporterowi uchylił rąbka tajemnicy.

- "Ukoi" ma dawać ukojenie. Ten projekt powstał w wyniku potrzeby, którą miałem i za chwilę ujrzy światło dzienne. Brakuje mi czasem miejsca, do którego można by uciec z zatłoczonego miasta pełnego bodźców – powiedział w rozmowie z Oskarem Netkowskim z dziendobry.tvn.pl.

Ponadto Nikodem przyznał, że firma będzie związana z turystyką, a konkretnie z modułowymi mobilnymi domkami, które będą idealnym miejscem do odpoczynku, a także pracy w otoczeniu natury.

Jest to cos związane z wyjazdami, jednak nie tak dalekimi i mogę zdradzić, że będą to modułowe mobilne domki, które mogą dać miłe schronienie i komfort. To będzie miejsce, do którego można na chwilę uciec. 9 września pokażemy, jak wygląda nasz projekt w pełni. Jak wygląda produkt i co z nim planujemy robić

Firma z misją

Nikodem przyznał, że nowe przedsięwzięcie niesie ze sobą pewną misję. Aktor jest przekonany, że wielu mieszczuchów - takich, jak on - potrzebuje uciec od zgiełku miasta i w ciszy odpocząć oraz zebrać myśli.

- Jestem zdania, że dobre biznesy albo takie, w które chcę się angażować, muszą wynikać z potrzeby serca, duszy i misji. W tym przypadku zdecydowanie ta misja jest namacalna. Mamy jeszcze wiele asów, które zaskoczą. Sam design jest bardzo istotny, a także skala - dodał.

Aktor zapytany o kwestie finansowe podkreślił, że te nie są dla niego najważniejsze. Pozwalają one egzystować, spełniać marzenia, jednak w życiu dużo bardziej ceni sobie inne rzeczy. - Kasa nie jest dla mnie dominująca. Jest dużo wartości, które są dla mnie ważniejsze niż majętność czy posiadanie - podsumował.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Reporter: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości