Newsy

Bohaterowie nowej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Poznaj ich bliżej

Newsy

Autor:
Kamila
Glińska

Za nami pierwszy odcinek 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Poznaliśmy w nim trójkę osób, które zdecydowały się poszukać swojej drugiej połówki w programie telewizyjnym. Wiedzą już, że eksperci znaleźli dla nich partnerów. Jak zareagowali? Kim są?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6" - uczestnicy

Kolejni odważni ludzi postanowili zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców. Eksperci programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" na podstawie wnikliwych analiz i testów skojarzyli ze sobą trzy pary. Zagubione połówki poznają się dopiero w dniu ślubu i wtedy zdecydują, czy faktycznie chcą związać się z nieznajomym i sprawdzić, jaką niespodziankę przyszykował dla nich los.

W 1. odcinku 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznaliśmy pierwszą trójkę uczestników. Wiemy już zatem, że swojej drugiej połówki szukają: 31-letnia Katarzyna z Dąbrowy Górniczej, 32-letni Tomasz z Łodzi i 31-letnia Aneta z Warszawy.

Kasia uwielbia relacje społeczne, ma za sobą nieudany związek, ale wierzy, że jeszcze kiedyś się zakocha. - To był związek pełen kłamstw i zdrad. Oddawałam w tej relacji całą siebie, a w zamian dostawałam kompletnie nic - przyznała. - Jest fajną kobietą, dziewczyną z sąsiedztwa - stwierdzili natomiast eksperci programu.

Tomasz jest inteligentnym, racjonalnym i rodzinnym mężczyzną. Jest czynnym uczestnikiem zawodów brydżowych. Informacja o tym, że bierze udział w telewizyjnym show nie spodobała się jego tacie. - Idea mi się nie podoba i ja ci muszę o tym powiedzieć, a co ty z tym zrobisz, to jak z innymi decyzjami, no to już jest zupełnie inna sprawa - powiedział do syna.

Trzecia uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6" to Aneta - trenerka personalna, która także ma za sobą nieudany związek. Przez kilka lat mieszkała w Nowym Jorku. Wróciła do Polski, gdy jej tata był bardzo chory. Zdążyła się z nim pożegnać. Wychowała się w wielodzietnej rodzinie, dlatego trudno jej pogodzić się z samotnością. Może jednak liczyć na wsparcie najbliższych - mamy i piątki rodzeństwa. - Za pięć lat chciałabym siedzieć w małym domku, w jakiejś chatce na polu, mieć już trójkę, czwórkę dzieciaczków małych i ze ścierką, ręcznikami za nimi latać. (...) Przerzucę się z pracy zawodowej na pracę w domu - stwierdziła Aneta.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - o programie

Psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski dobrali trzy pary, które zobaczą się po raz pierwszy dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, gdzie wezmą ślub. Następnie para młoda i ich bliscy wezmą udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. Świeżo upieczeni małżonkowie, tak jak uczestnicy w latach ubiegłych, będą mieli 30 dni, żeby zdecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie, czy uważają, że eksperyment się nie powiódł i wnoszą o rozwód. Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną. Jak sobie z tym poradzą? Dadzą sobie szansę na miłość? Podejmą wyzwanie, a może wygra strach i niepewność? Czy pokonają swoje lęki i wszyscy staną przed urzędnikiem stanu cywilnego?

Nowe odcinki "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6" w każdy wtorek o godz. 21:30 w TVN. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 6

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Kamila Glińska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości