Gwiazdy

Joanna Krupa była o krok od tragedii. Samolot, którym leciała miał poważną awarię

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Joanna Krupa przeżyła prawdziwe chwile grozy. Dreamliner lecący z Warszawy do Los Angeles musiał zawrócić w okolicach Poznania i lądować w Warszawie. Modelka była na jego pokładzie. Wrzuciła do sieci wstrząsające nagranie.

Joanna Krupa i jej życie za oceanem

Modelka od lat dzieli życie na dwa kraje. Dlatego podróże z USA do Polski i z powrotem są dla niej codziennością. W ostatnich latach w życiu Joanny Krupy sporo się pozmieniało. Przywitała na świecie córkę, Ashę - przypomnijmy, że informację o ciąży przekazała w Dzień Dobry TVN w 2019 r., a niedawno spełniła swoje marzenie o przeprowadzce do wyjątkowego domu. Imponująca posiadłość z 1937 roku to miejsce, w którym jurorka osiadła za granicą.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 11. Touska Gholami Khaljiri, irańska aktywistka
#BezCukru 11. Touska Gholami Khaljiri, irańska aktywistka
wideo 2/11

Warto przypomnieć, że Joanna Krupa już w wieku 5 lat, razem z mamą i siostrą Martą, wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Kiedy miała zaledwie 13 lat, zaczęła uczęszczać do szkoły dla modelek. 

Joanna Krupa relacjonowała awaryjne lądowanie

Joanna Krupa zamieściła w sieci nagranie, w którym poinformowała, że dreamliner, na pokładzie którego się znajdowała, miała awarię. Redakcja tvn24.pl ustaliła, że piloci lecącej do Los Angeles maszyny z powodu usterki silnika zawrócili w okolicach Poznania. Samolot wylądował bezpiecznie na warszawskim Okęciu.

Modelka w opublikowanym na Insta Story nagraniu podziękowała pilotom i stewardessom za profesjonalną obsługę lotu. Jak dodała, dzięki postawie załogi, czuła się bezpiecznie mimo awaryjnego lądowania.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości