Gwiazdy

Joanna Koroniewska w zmysłowym klipie u boku młodego artysty. "Bawiłam się świetnie!"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Futro, mocny makijaż, czerwone długie tipsy, lateks i seksapil wylewający się z ekranu - Joanna Koroniewska poszła na całość i wystąpiła w teledysku początkującego artysty Dawida Grzelaka. Gwiazda świetnie odnalazła się w nowej roli. Trudno odwrócić od niej wzrok!

Joanna Koroniewska i jej kariera w mediach

Joanna Koroniewska od lat rozwija karierę, szukając nowych pomysłów na siebie. Aktorka ukończyła PWSFTviT w Łodzi (2001), a następnie jeszcze Warszawską Szkołę Reklamy. Zadebiutowała w filmie "Daleko" w 1999 r. Przez większość życia kojarzona była z serialami. Nie każdy pamiętał, że w 2003 r. Koroniewska wcieliła się w postać Magdy w niezależnej produkcji Mateusza Dymka "Zwierzę powierzchni". Film zakwalifikował się do konkursu Polskiego Kina Niezależnego podczas Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni w 2003 r.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/12

Joanna Koroniewska zagrała w teledysku

Ostatnimi czasy bliżej niż do filmu, aktorce jest do YouTube'a. Wraz z mężem rozkręcili swój kanał, w ramach którego robią kultowe już "Domówki u Dowborów". Ostatnio gwiazda poszła o krok dalej i wsparła projekt muzyczny młodego artysty. Dawid Grzelak zaprosił Joannę Koroniewską do udziału w klipie do swojego singla.

- Na planie bawiłam się świetnie i to nowe aktorskie wcielenie było dla mnie wspaniałym wyzwaniem! - czytamy we wpisie gwiazdy.

Singiel "Bolt" i klip zobaczycie tutaj:

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości