Gwiazdy

Joanna Koroniewska o karierze w social mediach: "Czas idealnej kreacji już się skończył"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska jest jedną z najbardziej aktywnych polskich gwiazd w mediach społecznościowych. Praktycznie każdego dnia dzieli się z internautami szczegółami z życia, rozbawiając swoich obserwatorów. Dlaczego to tak lubi? Jaką ma receptę na sukces w sieci? O tym aktorka opowiedziała w rozmowie z Dzień Dobry TVN Online.

Joanna Koroniewska na Instagramie

W trakcie pandemii Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor postanowili urozmaicać kwarantannę Polakom i zaczęli realizować w mediach społecznościowych "Domówki u Dowborów", podczas których rozmawiają z największymi polskimi gwiazdami. Popularność pary szybko wzrosła, a ludzie pokochali ich za duże poczucie humoru i dystans do życia. Od tamtej pory małżeństwo niemal każdego dnia rozbawia swoich obserwatorów. Jak zapewniają - nikogo nie udają.

- Zmieniły się czasy i teraz można pokazać w Internecie w 100 proc. siebie - ze swoimi zaletami, ale też wadami. Czas idealnej kreacji już się trochę skończył. Te wszystkie "nadmuchane" osoby i nieuczciwe wobec odbiorów cieszą się coraz mniejszym zainteresowaniem. To widać w prowadzeniu sociali. Można mieć milionowe konta, ale jak za tym nie idzie prawda, to nie ma zaangażowania ze strony odbiorców. Nam zależy na naszych odbiorcach, uwielbiamy ludzi i pracować dla ludzi. No i podchodzimy do życia z dużym dystansem. A ta praca daje nam fajnego kopa i wnosimy do tego dużo szczerego entuzjazmu. Pewnie dlatego podoba się to innym, bo to jest prawdziwe - stwierdziła Joanna Koroniewska w rozmowie z redaktorką serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiną Ziębą.

Joanna Koroniewska o karierze w social mediach

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska w social mediach mogą działać w 100 proc. na swoich zasadach. Bardzo podoba im się to, że tworzą taki content, jaki chcą i w pełni odpowiadają za swoje działania, nawet kosztem tego, że czasem popełniają błędy. Lubią dzielić się swoimi przemyśleniami z fanami. Aktorka zachęca do tego również innych.

- Najbardziej podoba mi się w social mediach to, że dosłownie każdy może tam zrobić niesamowitą karierę. I nie potrzebujesz do pomocy sztabu ludzi, różnych agencji, popularności z TV czy wielkich pieniędzy. Wystarczy, że masz fajny pomysł, sporo kreatywności, osobowość i dużo prawdy w sobie. No i przede wszystkim determinację i konsekwencję. To jest fantastyczne dla wszystkich, którzy chcieliby zmienić swoje życie albo uważają, że mają coś ważnego i fajnego do powiedzenia - dodała Joanna Koroniewska dla Dzień Dobry TVN Online.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości