Gwiazdy

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na zdjęciu sprzed lat. Fani: "Jakie dzieciaki"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są uznawani za jedną z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. Fani z zaciekawieniem śledzą kulisy ich życia prywatnego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem mieli okazję przypomnieć sobie, jak małżonkowie wyglądali kilkanaście lat temu. Wszystko to za sprawą archiwalnego zdjęcia, które pojawiło się w sieci.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na zdjęciu sprzed lat

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są razem już od kilkunastu lat, wspólnie wychowują dwójkę dzieci. Oboje mają nietuzinkowe poczucie humoru, dlatego błyskawicznie zaskarbili sobie sympatię wielu osób. Ich profile w mediach społecznościowych niezmiennie przyciągają uwagę użytkowników w każdym wieku, a publikowane przez nich posty zwykle wywołują lawinę komentarzy.

Małżonkowie chętnie dzielą się z fanami kadrami z życia prywatnego. Najlepszym tego dowodem jest fotografia, która pojawiła się na instagramowym profilu Joanny Koroniewskiej.

- To zdjęcie na wczorajszym stories wzbudziło Wasze ogromne zainteresowanie. Jak myślicie - ile mieliśmy wtedy lat? Po jakim czasie znajomości zostało zrobione? Kto by pomyślał, że po tylu latach doczekamy się dwójki dzieci i nadal będziemy razem?! Sądzicie, że jeszcze ze sobą wytrzymamy?! - napisała aktorka pod archiwalnym selfie, prowokując tym samym internautów do zagorzałej dyskusji.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Zobacz wideo: Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków

Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków
Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor oczami fanów

Internauci natychmiast zareagowali na post, dzięki któremu mieli szansę zobaczyć swoich idoli w nietypowej odsłonie. Z zapałem komentowali wygląd małżonków, ale poruszyli też temat ich miłości. Nic w tym dziwnego, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są razem od lat i dla wielu par stanowią niekwestionowany wzór do naśladowania.

- "Jesteście cudowni. Myślę, że wasza miłość przetrwa do końca waszych dni", "Fajnie wejść po tylu latach na wasze profile i zobaczyć, jak świetnie zgrany jest wasz duet, mimo że lata lecą, a moda na rozwody wśród gwiazd rośnie z roku na rok. Super, że nie idziecie za tą modą, tylko pokazujecie, że bycie sobą jest najważniejsze", "Miło się na Was patrzy. Uwielbiam Waszą szczerość i poczucie humoru", "Myślę, że nie macie wyjścia. Musicie być razem, bo świetnie się Was ogląda i słucha razem. Zróbcie to dla swoich followersów i przemęczcie się ze sobą jeszcze jakieś 60 lat", "Jakie dzieciaki" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości