Gwiazdy

Michał Wiśniewski świętuje urodziny Vivienne i publikuje kontrowersyjne zdjęcie. "Wiem, że nie będziesz zadowolona"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Michał Wiśniewski

Vivienne skończyła 14 lat. Jej tato Michał Wiśniewski publicznie złożył solenizantce gorące życzenia. Pod postem posypały się liczne komplementy. - Jesteście bardzo podobni - zauważyli internauci komentując opublikowaną w sieci fotkę. Wokalista przyznał, że zdjęcie może nie przypaść córce do gustu.

Michał Wiśniewski ojcem

Do Michała Wiśniewskiego przylgnęła łatka nie tylko popularnego piosenkarza, lecz i dobrego ojca. Wokalista bowiem doczekał się pięciorga dzieci. Najstarsze są już pełnoletnie. Mowa o Xavierze i Fabienne, którzy są owocami jego związku z Martą "Mandaryną" Wiśniewską. Z kolei z Anną Świątczak ma dwie córki: Etienette i Vivienne, a z obecną partnerką Polą - syna Falco.

Zobacz wideo: Gwiazdy o związkach

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Vivienne Wiśniewska świętuje urodziny

Najmłodsza córka wokalisty obchodziła niedawno 14. urodziny. Z tej okazji dumny tata zamieścił na swoim profilu na Instagramie wspólną fotografię. Jak przyznał w poście, zdjęcie może nie przypaść Vivienne do gustu.

Dziś kończysz 14 lat! Wiem, że nie ucieszysz się, że nazwę Cię najmłodszym moim skarbem. Wiem, że nie będziesz zadowolona z tego, że to zdjęcie jest w szlafroku… ale jedno wiem, że mnie bardzo kochasz! Wszystkiego najlepszego kochanie!

Zobacz wideo: Xavier Wiśniewski w rozmowie z Karoliną Kalatzi

Xavier Wiśniewski w rozmowie z Karoliną Kalatzi
Xavier Wiśniewski w rozmowie z Karoliną Kalatzi

Okazało się, że obawy wokalisty były bezpodstawne, bo solenizantka podziękowała za post i dodała "serduszko". W komentarzach internauci ochoczo składali jej życzenia. Nie umknął im też fakt, że jest bardzo podobna do taty.

"Zdrówka Vivi", "Jesteście bardzo podobni. Wszystkiego najlepszego", "Macie takie same brwi nawet", "Cudowny tata. 100 lat dla Vivi" - czytamy i przyłączamy się do życzeń.

Jeden wpis wyróżnił się na tle pozostałych. "Pogubiłam się i próbuję odgadnąć, kto jest mamą tej księżniczki..." - napisała użytkowniczka Instagrama. Fani wokalisty jednogłośnie odpisali: "Ania".

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości