Gwiazdy

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zadedykowali wpis córce. To ważny dzień dla Janki

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Janina, córka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora, skończyła właśnie 13 lat. Dumni rodzice opublikowali zdjęcie z domowego przyjęcia. We wpisie poprosili fanów o złożenie życzeń solenizantce. Słowa internautów chwytają za serce.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - dzieci

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor często nawiązują do życia prywatnego w mediach społecznościowych oraz na kanale na YouTube, gdzie prowadzą swoją "domówki". Gwiazdorska para nie stroni także od wspominania o swoich dzieciach w mediach. Po raz pierwszy zostali rodzicami w 2009 roku. Na świat przyszła wówczas ich pierwsza córeczka Janina. Natomiast w 2018 roku na świat przyszła mała Helenka. W sieci często możemy zobaczyć, jak dziewczynki spędzają czas razem z rodzicami.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Nie każdy wie, że zanim Joanna i Maciej powiedzieli sobie "tak", byli ze sobą od 11 lat. Aktorka i dziennikarz poznali się w 2003 roku na planie jednego z seriali. Pobrali się 26 grudnia 2014 roku.

Córka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora świętuje urodziny

Joanna Koroniewska nie zapomniała wspomnieć fanom o urodzinach swojej starszej córki. Janina świętuje 13. urodziny podczas domowego przyjęcia niespodzianki. - Janeczko! Jesteś naszym wielkim szczęściem! Jesteśmy ogromnie dumni z każdego Twojego sukcesu, ale przede wszystkim z tego, że jesteś cudownym, empatycznym człowiekiem! Kochamy! - czytamy we wpisie aktorki.

To jednak nie wszystko. Dumna mama poprosiła fanów, by także zostawili kilka słów od siebie nastolatce. - Jeśli chcecie złożyć Jance życzenia - oddamy jej telefon - niech sobie je tutaj przeczyta - napisała gwiazda. Odzew był ogromny.

- Piękne to chwile, gdy ma się naście lat. Ty dziś masz swoje urodziny i kończysz 13 lat. Życzę Ci zdrowia, spełnienia wszystkich marzeń – i tych małych, i tych dużych. Byś w swoim życiu zdobywała szczyty, jakie tylko sobie wymarzysz. Kieruj się zawsze sercem, bądź dobra dla innych, a z pewnością będziesz szczęśliwa. Wszystkiego najlepszego Janka! - napisała jedna z fanek.

- Janeczko, wszystkiego najlepszego dla Ciebie. Bądź zawsze sobą, podążaj za głosem serca, spełniaj swoje marzenia. Wielki ukłon w stronę twoich rodziców za takie wychowanie Ciebie na mądra dziewczynę - dodał ktoś inny.

Życzenia urodzinowe złożyła także prowadząca Dzień Dobry TVN Paulina Krupińska. - Sto lat dla Janki. Samych pięknych melodii w jej życiu - napisała pod zdjęciem.

Redakcja serwisu dziendobry.tvn.pl również przyłącza się do życzeń dla Janki. Spełnienia marzeń!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości