Gwiazdy

Jennifer Lopez o związku z Benem Affleckiem: "To piękna miłość, ale nie jestem jej pewna"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
People
Ben Affleck i Jennifer Lopez w 2004 roku

Jennifer Lopez po raz pierwszy tak otwarcie mówi o uczuciu, które łączy ją z Benem Affleckiem. Piosenkarka docenia, że dojrzałość ukochanego jest o wiele większa niż 20 lat temu. Nie bierze jednak miłości za pewnik. Dlaczego?

Jennifer Lopez chwali Bena Afflecka

Los dał im drugą szansę - Jennifer Lopez i Ben Affleck powrócili do siebie po niemalże 20 latach rozłąki. Wieści o ponownym romansie tych dwojga zelektryzowały nie tylko fanów piosenkarki i aktora, lecz cały show-biznes. Amerykańska wokalistka unikała rozgłosu i długo zwlekała z potwierdzeniem tej nowiny.

Jennifer Lopez z doświadczenia wie, że popularność może zniszczyć każdy, nawet wydawałoby się najtrwalszy związek, dlatego do tej pory nie miała w zwyczaju wypowiadać się na temat ukochanego. Tym razem jednak zrobiła wyjątek. W wywiadzie dla magazynu "People" wymieniła zalety partnera i opowiedziała o jego przemianie. Zasugerowała, że jest o wiele bardziej dojrzały niż dwie dekady temu.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

- Jestem szczęśliwa i dumna, że mogę z nim być. Jestem dumna z mężczyzny, którym się stał (...). To była długa podróż - nauczenie się i zrozumienie siebie, dotarcie do miejsca, w którym oboje czujemy się naprawdę dobrze ze sobą. To wielka radość widzieć osobę, człowieka, mężczyznę, ojca i partnera, którym dziś jest - jest taki, jaki zawsze wiedziałam, że jest i jaki zawsze chciał być. Nasza relacja jest piękna, choć zupełnie inna niż przed laty - opowiada na łamach prasy.

Jennifer Lopez o przyszłości z ukochanym

Jennifer Lopez nie chce popełnić takiego samego błędu, którego nie udało jej się wraz z Affleckiem uniknąć 20 lat temu. Mowa o nadmiernym epatowaniu związkiem w mediach. Teraz już wie, że to, co najcenniejsze, powinna zachować wyłącznie dla siebie. Dba o relację z Benem dla dobra dzieci.

- To zdrowy, pełen szczęścia związek. Zrobię wszystko, by go uchronić, bo zasługuje na to. Jest dla nas świętością - przyznaje gwiazda.

Jednocześnie zaznacza, że historia miłosna, której jest bohaterką, wydaje się nieprawdopodobna. Wokalistka ma świadomość ulotności uczuć.

- To piękna miłość, ale nie jestem jej pewna. Bo czy to realne, że odnajdujesz kogoś, kogo naprawdę kochasz i dostajesz drugą szansę, by stworzyć z tym kimś relację? To naprawdę cenne doświadczenie, ale rzadko spotykane, dlatego nie bierzemy go za pewnik. Pracujemy nad związkiem cały czas - przekonuje Lopez.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: People

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości