Gwiazdy

Jakob Kosel pokazał nam, jak morsować. Przy okazji zdradził, kiedy urodzi się jego dziecko

Gwiazdy

Jakob Kosel zabrał naszego reportera Roberta Stockingera nad Jeziorko Czerniakowskie w Warszawie, żeby pokazać naszym widzom, że zimna woda nie jest wcale taka straszna. Panowie zanurzyli się po szyję i oddawali urokom morsowania. Przy okazji Robert Stockinger zapytał Jakoba, kiedy przyjdzie na świat jego córeczka. Przyszły tata już nie posiada się z radości.

Jakob Kosel został fanem morsowania

Model z kąpielami w zimę i ekstremalnie niskimi temperaturami do czynienia ma stosunkowo od niedawna. Morsowaniem zainteresował się dopiero około rok temu. Taka forma kąpieli, na tyle przypadła mu do gustu, że pragnie zachęcać do tego innych. A powodów dlaczego warto to robić, nie brakuje.

- Nie jestem morsem, nie mogę tego powiedzieć, bo zajarałem się tym rok temu. Poznałem pana Wima Hofa, to starszy człowiek, który pobił 21 rekordów Guinessa. On tym zimnem się dzieli i pokazał, że zimno może być Twoim przyjacielem, a nie Twoim wrogiem - powiedział model w Dzień Dobry TVN.

Jakob Kosel nie ma wątpliwości, że morsowanie może przynieść nam same korzyści. O ile jesteśmy zdrowi i nie mamy przeciwskazań zdrowotnych, śmiało możemy wskakiwać do zimnej wody.

- Są same plusy wchodzenia do zimnej wody, o ile nie masz przeciwskazań kardiologicznych, ani żadnych innych. Hartujesz się, dbasz o skórę, o układ nerwowy, spalasz kalorie - podsumował model.

Jakob Kosel przygotowuje się do roli ojca

W życiu uczestnika Top Model nastąpiło ostatnio sporo zmian. Kilka miesięcy temu oświadczył się swojej ukochanej Cioci Liestyle, a chwilę później oznajmił, że jego narzeczona jest w ciąży. Zakochani już wkrótce przywitają na świecie córeczkę. Kiedy?

- Za kilka dni - odpowiedział Kosel na pytanie naszego reportera.

- Pozdrawiam moją współlokatorkę, która teraz mnie ogląda i ten jej piękny brzuszek - dodał.

Przyszły tata zdradził, że kiedy jego pociecha podrośnie, także i ją chciałby nauczyć morsowania.

- Lekarze mówią, że po 3. roku życia każdy organizm może wejść do zimnej wody. Myślę, że spróbujemy zrobić to razem, ale to będzie zależało od tego, jak ten młody człowiek zdecyduje. Nie chcę, żeby robiła coś przeciwko sobie - podsumował celebryta.

Jakob Kosel i Ciocia Liestyle - kim są?

28-letniego Jakoba Kosela znamy jako finalistę 5. edycji programu "Top Model". Dał się tam wtedy poznać jako przystojny i wysportowany student AWF. Jego kariera modelingowa po udziale w programie rozwijała się. Na swoim koncie ma też m.in. rolę Martina Kossowskiego w serialu "Na Wspólnej". Razem z Karoliną Pisarek prowadził "Top Model. Front Row", w którym zabierał widzów TVN za kulisy lubianego show.

Związek Jakoba Kosela z Ciocia Liestyle wyszedł na światło dzienne w kwietniu bieżącego roku. Wtedy to na profilu influencerki pojawiło się zdjęcie, na którym widać, jak daje modelowi czułego całusa. Jako że świętował on wtedy urodziny, nie obyło się również bez życzeń dla niego.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Robert Stockinger

Pozostałe wiadomości