Gwiazdy

Jak zorganizować ślub w 24 godziny? "Miłość musi wygrać"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Ślub w 24 godziny
Ślub w 24 godziny Dzień Dobry TVN
wideo 2/15

Czy można zorganizować ślub zaledwie w 24 godziny? Okazuje się, że tak. Tego niezwykłego wyczynu dokonali Jagna Niedzielska i Tomasz Zaremba. Jak im się to udało? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.

Ślub w 24 godziny. Jak go zorganizować?

Jagna Niedzielska, kucharka, doradczyni kulinarna i propagatorka nurtu zero waste i Tomasz Zaremba zorganizowali ślub w mniej niż 24 godziny (konkretnie w 22). Jak im się to udało? - Przede wszystkim ten Pan do mnie powiedział w niedzielę po świętach, że: "Chodź, weźmiemy ślub, nie chce mi się czekać do sierpnia" - mówiła w Dzień Dobry TVN Jagna Niedzielska. - Miłość musi wygrać, nie będziemy czekać tyle czasu - dodał Tomasz Zaremba, mąż Jagny Niedzielskiej.

Pierwotnie para miała się pobrać w sierpniu. Kiedy zdecydowali się zorganizować uroczystość wcześniej, wiele osób myślało, że Jagna jest w ciąży. - Nie. [...] Okazuje się, że Wałbrzych jest miastem Las Vegas i można tam zorganizować ślub w 24 godziny. [...] Myślałam, że jest to niemożliwe, nawet ustawowo, bo trzeba poczekać cały miesiąc na taką datę - mówiła Jagna Niedzielska.

Sukienka ślubna Jagny Niedzielskiej

Jagna Niedzielska wzięła ślub w bardzo nietypowej kreacji. W Dzień Dobry TVN przyznała, że dopiero późnym wieczorem na dzień przed ślubem zorientowała się, że nie ma sukienki. Tę - jak się okazuje - znalazła w szafie swojej teściowej. - Akurat jestem fanką jej ciuchów, więc nie było to zbytnio trudne. Tam jednak była koszula nocna, która była dwudziestoletnią koszulą nocną mojej teściowej. Uważam, że jest absolutnie piękną sukienką. Kilka dodatków sprawiło, że czułam się bardzo komfortowo - dodała.

Jak młoda para rozwiązała problem obrączek? Gdzie zorganizowali wesele? Dowiecie się tego z dalszej części naszej rozmowy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości