Gwiazdy

Tak wyglądało wesele Agaty ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". "Nasz wielki dzień"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

Agata Ząbczyk z 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odnalazła miłość swojego życia i po raz drugi wyszła za mąż. Pokazała nam niepublikowane wcześniej zdjęcia z wesela oraz opowiedziała, jakie emocje towarzyszyły jej w tym ważnym dniu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Agata Ząbczyk

W 3. sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Agata Ząbczyk i Maciej Kiełbowski byli jedną z par, która pobrała się w ramach telewizyjnego eksperymentu. Ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i oboje zgodnie stwierdzili, że nie widzą wspólnej przyszłości i chcą się rozwieść.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Po programie uczestniczka odnalazła prawdziwą miłość. Nowego partnera poznała dzięki wspólnym znajomym. W sierpniu 2021 roku zakochani zaręczyli się podczas romantycznych wakacji w Grecji. Niedługo później rozpoczęli przygotowania do ślubu. Aż wreszcie nadszedł ich wielki dzień. Pod koniec czerwca Agata po raz drugi wyszła za mąż, ale tym razem nie ma wątpliwości, że u jej boku jest ten właściwy mężczyzna.

- Jako żona czuję się wspaniale. Zwłaszcza, że moim mężem jest tak wspaniały człowiek - wyznała Agata w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

wesele
Ślub Agaty Ząbczyk wesele Źródło: archiwum prywatne Agaty Ząbczyk

Wesele Agaty Ząbczyk ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

W dniu wesela Agata była w wirze przygotwań, ale nerwy szybko ustąpiły miejsca wielkiej radości.

- Było jeszcze wiele detali, które musieliśmy dopiąć. Więc praktycznie do samego końca to one zajmowały naszą uwagę. Tak naprawdę dopiero chwilę przed ceremonią zaczął mnie dopadać mały stres, ale szybko zniknął. Nasz ślub był pięknym, emocjonującym momentem, który zapamiętamy do końca życia. Tego dnia towarzyszyły mi same pozytywne emocje - podkreśliła Ząbczyk.

sala weselna
Wesele Agaty Ząbczyk sala weselna Źródło: archiwum prywatne Agaty Ząbczyk

Bliscy Agaty i jej ukochanego oraz przyjaciele z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" doskonale bawili się z nowożeńcami na weselu.

- Byłam przeszczęśliwa i podekscytowana, że nadszedł nasz wielki dzień i za chwilę będziemy Żoną i Mężem. W tak ważnym dla nas dniu, mieliśmy wsparcie od wszystkich naszych najbliższych, od rodziny, przyjaciół i znajomych. Cieszymy się że chcieli być razem z nami - dodała panna młoda.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: mat. prywatne Agaty Ząbczyk

Pozostałe wiadomości