Gwiazdy

Izabella Łukomska-Pyżalska jest mamą 6 dzieci. Wreszcie znalazła czas na nową pasję: "Żałuję, że tak późno zaczęłam"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Izabella Łukomska-Pyżalska

Izabella Łukomska-Pyżalska na co dzień zajmuje się wychowywaniem szóstki dzieci. 43-latka udowadnia, że na nic w życiu nie jest za późno. Od niedawna regularnie uczęszcza na lekcje baletu. Efektami treningów pochwaliła się w mediach społecznościowych, a fani są zachwyceni jej doskonałą formą.

Izabella Łukomska-Pyżalska ćwiczy balet

Izabella Łukomska-Pyżalska to prawdziwa kobieta sukcesu. Od wielu lat jest obecna w mediach, a swoją karierę zaczynała jako modelka. Często udziela wywiadów na temat macierzyństwa. W tej kwestii może świecić przykładem, ponieważ ma sześcioro dzieci. Jej najstarsza córka Amelia ma 15 lat, syn Igor 12 lat, Anastazja 10 lat, bliźniaki Aurelia i Borys po 7 lat oraz najmłodszy Ernest w lutym skończył 6 lat.

Mama spełnia się nie tylko w życiu prywatnym. Choć zajmuje się wychowywaniem pociech i prowadzeniem kilku biznesów, to potrafi znaleźć czas na swoje pasje. 43-letnia Izabella może się pochwalić nienaganną sylwetką, ponieważ uwielbia uprawiać sport. Niedawno odkryła kolejne hobby. Zaczęła uczęszczać na lekcje baletu. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem z sali tanecznej. regularne stawianie się na treningach, mając szóstkę dzieci, to nie lada wyczyn!

- Żałuję, że tak późno zaczęłam - napisała na Instagramie.

Fani Izabelli są pod wrażeniem, że jest tak wysportowana: "Z Pani ambicją i formą, to Pani nadrobi wszystko", "gratuluję formy i zacięcia", "Super!", "Kocham balet. Świetne zdjęcie!"

Kim jest Izabella Łukomska-Pyżalska?

Izabella Łukomska-Pyżalska jest modelką i bizneswoman. Od 2011 do 30 sierpnia 2018 sprawowała funkcję prezesa klubu piłkarskiego Warta Poznań. W 2013 roku znalazła się w rankingu 100 najbogatszych kobiet w Polsce według tygodnika "Wprost". Zajęła wówczas 98. miejsce, a jej majątek oszacowano na 16 mln zł.

Gwiazda wraz ze swoim mężem Jakubem Pyżalskim prowadzi firmę deweloperską. Od jakiegoś czasu jest też udziałowcem w kilku firmach związanych z budownictwem. Prywatnie jest mamą szóstki dzieci.

Zobacz wideo: Izabella Łukomska-Pyżalska: Należy zwracać uwagę dziecka na jego pozytywne umiejętności, a nie tylko na wygląd

Zobacz także:

Reporterka Uwagi! TVN napisała książkę o cmentarzysku w Bykowni. "Cała zbrodnia katyńska nadal pozostaje w strefie badań"

Anna Dereszowska pierwszy raz o trzeciej ciąży. "To trudny moment dla dzieci, które już mamy w rodzinie"

Wyjątkowy jubileusz Oliviera Janiaka: "W Co za tydzień poznałem żonę. Zrzuciła mnie wtedy z pantałyku w 3 sekundy"

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości