Gwiazdy

Iza Kuna wyjaśnia, dlaczego przez 20 lat nie zdecydowali się z ukochanym na ślub. Mają ciekawe przemyślenia

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News

Izabela Kuna i Marek Modzelewski są parą od prawie dwóch dekad. Choć wiele osób było przekonanych, że łączy ich ślub, oni nigdy nie sformalizowali swojego związku. W najnowszym wywiadzie zdradzili, co jest sekretem udanej relacji.

Partner Izabeli Kuny

Izabela Kuna wraz z partnerem Markiem Modzelewskim była niedawno w studiu Dzień Dobry TVN. Wówczas Andrzej Sołtysik chciał zrobić parze małżeński test, pytając o datę rocznicy ślubu. Aktorka odpowiedziała z rozbrajającą szczerością:

- Nie mamy ślubu. Celebrujemy rozstania bardziej - odparła Izabela Kuna, wprawiając w osłupienie telewidzów i prowadzących.

Teraz o swojej relacji para opowiedziała w wywiadzie, udzielonemu magazynowi "Gala". Partner aktorki jest lekarzem i dramaturgiem. Obecnie wspólnie pracują nad projektem filmowym "Teściowie", do którego scenariusz napisał Marek Modzelewski. Jak sam przyznaje, nie jest wielbicielem sformalizowanych związków.

Cieszę się, że jestem z Izą, dlatego, że tego chcę, a nie dlatego, że łączą nas przysięgi i podpisane dokumenty. Mnie się małżeństwo nie kojarzy dobrze. Mam po prostu złe doświadczenia ze swojego pierwszego związku

- powiedział w wywiadzie.

Izabela Kuna o życiu bez ślubu

Izabela Kuna od lat przyciąga rzesze widzów przed telewizory, a w mediach społecznościowych zaraża optymizmem. Zdaniem aktorki to nie małżeństwo cementuje związek.

Myślę, że sekret udanego związku to nie ślub. Nie jest nim również brak ślubu. My się po prostu bardzo lubimy, Marek jest mi bliski

- wyznała aktorka.

Para w 2009 roku powitała na świecie syna - Stanisława. Izabela Kuna ma również córkę Nadię ze związku z aktorem Dariuszem Kurzelewskim.

Zobacz wideo: Izabela Kuna o swoim literackim powrocie

Zobacz też:

Aktor znany z "Przyjaciół" ma raka. "To czwarte stadium. Już bardzo zaawansowane"

Orły 2021. Agata Kulesza uhonorowała matkę Tomasza Komendy. "Jesteś dla mnie wzorem"

Jak "Big Brother" zmienił polską telewizję? Andrzej Sołtysik: "Moja żona pisała o tym pracę magisterską"

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości