Przyjaciółka Pauliny Krupińskiej miała 17 lat, kiedy nękał ją prześladowca w Turcji. "Wróciłam tam z przerażeniem"

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Karolina Kalatzi
"Azja Express". Paulina i Izabela o perypetiach w Turcji
"Azja Express". Paulina i Izabela o perypetiach w Turcji Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Izabela Połeć wyruszyła w podróż do Turcji w ramach programu "Azja Express", choć nie ma najlepszych doświadczeń z czasów młodości związanych z tym krajem. Najlepsza przyjaciółka Pauliny Krupińskiej oraz sama prowadząca nasz program, opowiedziały reporterce Karolinie Kalatzi z dziendobrytvn.pl o swoich wspomnieniach

Izabela Połeć o traumie po kontrakcie modelingowym

Izabela Połeć zyskała największą popularność dzięki udziałowi w programie "Azja Express". Wcześniej w mediach znana była jako modelka. Przyjaciółka Pauliny Krupińskiej w życiu prywatnym jest szczęśliwą mężatką.

W rozmowie z reporterką Karoliną Kalatzi otworzyła się na temat początków kariery. Wówczas jej życie było pełne niepewności.

- Właśnie w Turcji byłam na pierwszym kontrakcie modelingowym. Była przerażona. Miałam 17 lat i mam złe doświadczenia z Istambułu. Goniła mnie grupka Turków, miałam jednego prześladowcę, który wydzwaniał do mnie z zastrzeżonych numerów. Kiedy Paulina powiedziała, że wyjazd jest do Turcji... Wróciłam tam z przerażeniem po 18 latach. Było to dla mnie przełamaniem wielu lęków - opowiadała Połeć.

Paulina Krupińska i Izabela Połeć odczarowały swoje myślenie o Turcji

Paulina Krupińska wyznawała w wywiadach, że kiedy dostała propozycję udziału w programie "Azja Express", wiedziała, że w podróż wyruszy z przyjaciółką Izabelą Połeć. Prowadząca Dzień Dobry TVN wyznała, że wraz z kompanką odczarowały swoje przekonania na temat Turcji.

- Musiałyśmy prosić o nocleg, gdzie nigdy stopa nie łapałyśmy... Przełamałyśmy lęki. Chcemy być przykładem dla córek. Obejrzałyśmy film "Uprowadzona" i po nim nic już tak samo nie wygląda. Prawda jest taka, że mieszkają tam fantastyczni ludzie. Wszystkie uprzedzenia wymazałyśmy gumką. Wracamy z pięknymi wspomnieniami - opowiadała Paulina Krupińska.

- Przepraszałam tych ludzi, że tak o nich myślałam. Wyjątki nie czynią reguły. Spaliśmy czasami u ludzi, którzy nie mieli wiele, a podzielili się z nami podłogą, jedzeniem... - dodała Izabela Połeć.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości