Andziaks i Luka wspominają udział w "Azja Express". "Dla nas to była podróż poślubna"

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Andziaks i Luka w "Azji Express"
Andziaks i Luka w "Azji Express"Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Angelika i Łukasz Trochonowicz to małżeństwo youtuberów, którzy od lat są obecni w świecie social mediów. Para wystąpiła w najnowszej edycji programu "Azja Express". Zakochani odwiedzili Dzień Dobry TVN, by podzielić się swoimi wrażeniami z egzotycznej przygody. Co było dla nich największym wyzwaniem?

Andziaks i Luka w "Azja Express"

Angelika i Łukasz Trochonowicz to para influencerów, którzy dzielą się ze swoimi fanami codziennością za pośrednictwem YouTube'a. Małżeństwo wystąpiło w najnowszej odsłonie programu "Azja Express", co – jak nie kryją – zawsze było ich wielkim marzeniem. Z tego powodu postanowili sami zgłosić się do przygodowego show. Zapytani o to, co było najtrudniejsze w udziale w "Azja Express" zgodnie przyznali, że rozłąka z 3-letnią córeczką Charlotte Elisabeth.

- Było płakane, były takie dni. To jest bardzo ciężka sytuacja dla matki. [...] Na jak długo my możemy ją zostawić? Nie wiedzieliśmy, do którego odcinka tak naprawdę dojdziemy – tłumaczyła Angelika.

W opiece nad dziewczynką na szczęście pomogli im rodzice, przyjaciele oraz niania. Angelika i Luka zaplanowali niemal każdy dzień małej Charlotte tak, by 3-latka zbytnio nie odczuła ich nieobecności.

Andziaks wspomina udział w "Azja Express"

Angelika i Luka mimo wielu stresujących i wymagających sytuacji, które ich spotkały w programie, udział w show wspominają bardzo ciepło. Nie spodziewali się jednak, że wyjazd będzie wiązał się z intensywnym wysiłkiem fizycznym, czy trudnymi zdaniami. Ostatecznie – czują satysfakcję, iż udało im się spełnić swoje marzenie.

- Dla nas to było bardzo ciekawe, bo dla nas to była podróż poślubna. Trzy miesiące wcześniej wzięliśmy ślub. Bardzo męcząca, ale bardzo fajna, niebanalna – dodała influencerka.

"Azja Express" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "Azja Express" jest emitowany w soboty o godz. 20:00 na antenie TVN. Wszystkie odcinki można zobaczyć również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości