W jedną noc został gwiazdą muzyki i ma bardzo poważne plany. "Chcę stworzyć nowy kierunek - a-pop"

Muzyczne objawienie z Jordanii
Issam Alnajjar to młody wokalista, kompozytor i gitarzysta. Zdobył ogromną popularność na całym świecie w bardzo krótkim czasie, po tym, jak umieścił w mediach społecznościowych fragment swojego utworu. Jak od tego momentu zmieniło się jego życie? Z muzykiem rozmawiała Gabi Drzewiecka, dziennikarka Dzień Dobry TVN.

Issam Alnajjar - kariera

Issam Alnajjar urodził się w Jordanii i mieszkał sam odkąd ukończył czternaście lat. - Było trudno radzić sobie z pewnymi rzeczami, ale teraz jest w porządku - przyznał.

Życie chłopaka zmieniło się w zaledwie jedną noc, kiedy umieścił na Tik Toku fragment utworu zatytułowanego "Hadal Ahbek". Piosenka stała się wiralem, a twórczością młodego artysty zainteresował się Wassim "Sal" Slaiby - manager wokalisty The Weeknd. - Jego telefon był jak błogosławieństwo. Mógłbym dosłownie poświęcić życie za tego faceta. Jestem mu bardzo wdzięczny - stwierdził muzyk.

Rodzina bardzo wspiera Issama, choć kilka lat temu bracia nie przepadali za jego muzyką. Na szczęście nie zniechęcali go do rozwoju pasji, a teraz są z niego bardzo dumni. - To zbyt piękne, by było prawdziwe. Takie rzeczy nie przydarzają się zbyt często, zwłaszcza ludziom z Jordanii. Moi bracia są podekscytowani moim sukcesem. Nie chcę nikogo rozczarować. Robię po prostu muzykę i nie chcę, by ktoś poczuł się rozczarowany, czy tracił nadzieję, tak jak ja kiedyś. Czuję na sobie wielką odpowiedzialność - przyznał wokalista.

Issam Alnajjar - płyta

Młody twórca ma już na swoim koncie kilka utworów, a teraz chciałby wydać pierwszą płytę. Ale to nie wszystko. - Mój plan to robienie muzyki. Chcę mieć z tego wiele radości. Oczywiście wkrótce ruszam w trasę koncertową, zaraz po wydaniu albumu. Wszystko jest pod kontrolą. Czuję, że mogę dać światu od siebie coś nowego, nową muzykę. Wiele razy już o tym mówiłem, że chcę stworzyć nowy kierunek - a-pop, czyli arabik pop - powiedział Issam Alnajjar.

Zobacz także:

Mama Joanny Opozdy zachwyciła na ślubie córki. Fanki: "Jedna piękniejsza od drugiej"

Zofia Zborowska-Wrona apeluje do firm, które wysyłają jej prezenty: "Lepiej przekażcie te rzeczy do Domu Samotnej Matki"

Magdalena Stępień ze łzami w oczach wyznaje: "Wiele osób skrzywdziło mnie i mojego syna"

Autor: Iza Dorf

Reporter: Gabi Drzewiecka/Michał Malinowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości